veyseloğlu

Sponsorlu Bağlantılar

zombaka

zombaka

Üye
    Konu Sahibi
veyseloğlu
senin babanın adı veyselmi

abandonware

abandonware

Üye
senin babanın adı veyselmi
hayır.. babamın babasının babasının adı veyselmiş.. şöyle anlatayım, bizim soyadımız aslında keskindikkılıç'mış. Dedem memur olduğu için resmi işlerde başına hep sıkıntı olurmuş bu soyadı; bazıları kesgindikkılınç yazarmış, bazıları keskindikkılınç yazarmış falan.. isim karışıklıklarından canı sıkılan dedemin avukatıda dedeme babasının adını sormuş, dedem veysel diyince "senin soyadın bundan sonra veyseloğlu olsun" demiş.. ben soyadımı nickim yapmıştım, soyadımızında hikayesi bu..babamın adı veysel olduğu için değil yani..

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N, 0MG90, SHS ve 2 diğerleri
zombaka

zombaka

Üye
    Konu Sahibi
hayır.. babamın babasının babasının adı veyselmiş.. şöyle anlatayım, bizim soyadımız aslında keskindikkılıç'mış. Dedem memur olduğu için resmi işlerde başına hep sıkıntı olurmuş bu soyadı; bazıları kesgindikkılınç yazarmış, bazıları keskindikkılınç yazarmış falan.. isim karışıklıklarından canı sıkılan dedemin avukatıda dedeme babasının adını sormuş, dedem veysel diyince "senin soyadın bundan sonra veyseloğlu olsun" demiş.. ben soyadımı nickim yapmıştım, soyadımızında hikayesi bu..babamın adı veysel olduğu için değil yani..
hı bu kadar detaya gerek yoktu

• Beğen
Tepkiler: 0MG90, Revengeful ve abandonware
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Peki avatarının hikayesi ne

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve ogzhnoTr
SHS

SHS

Üye
Peki avatarının hikayesi ne

O dedesinin babasının avatarı, aslında başka avatarı varmış ama forum işlerinde sıkıntı oluyormuş, avukat demiş senin avatarın artık babanın avatarı

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N, ogzhnoTr ve Revengeful
0MG90

0MG90

Üye
Kafam karıştı :hmmm

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
O dedesinin babasının avatarı, aslında başka avatarı varmış ama forum işlerinde sıkıntı oluyormuş, avukat demiş senin avatarın artık babanın avatarı

Ajdjahdkaxhahxhsjxsjjxsjxhahhxajhxabdhsjzja

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

abandonware

abandonware

Üye
Max payne 3 :zzz:

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
zombaka

zombaka

Üye
    Konu Sahibi
hoft

Baydırman

Baydırman

Moderator
:züü: