Vestel Venus Z10 Root

Sponsorlu Bağlantılar

v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Vestel Venus Z10 Root
Uzun Bir Aradan Sonra Herkese Merhaba. Bende Vestel Venüs Z10 Var. Nasıl Root Atılır Size Danışayım Dedim. Bilgisayar Üzerinden Değil De Cihaz Üzerinden Yapabilirim. KingRoot Gibi Şeylere Pek Güvenmedim. Ama Siz Ne Derseniz O. Simdisen Teşekkürler.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
@Buğra

Buğra

Buğra

Admin
Uzun Bir Aradan Sonra Herkese Merhaba. Bende Vestel Venüs Z10 Var. Nasıl Root Atılır Size Danışayım Dedim. Bilgisayar Üzerinden Değil De Cihaz Üzerinden Yapabilirim. KingRoot Gibi Şeylere Pek Güvenmedim. Ama Siz Ne Derseniz O. Simdisen Teşekkürler.
Bilgisayarsız kingroot tarzı apklar haricinde root yapamazsınız. Bilgisayardan twrp yükledikten sonra magisk veya supersu paketi flaşlayarak root yapabilirsiniz. Tabi Venüs Z10 için twrp var mı ona bakmak lazım :)

• Beğen
Tepkiler: osman197
v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayarsız kingroot tarzı apklar haricinde root yapamazsınız. Bilgisayardan twrp yükledikten sonra magisk veya supersu paketi flaşlayarak root yapabilirsiniz. Tabi Venüs Z10 için twrp var mı ona bakmak lazım :)
KingoRoot Diye Bir Uygulama Var Diyor Ki Root İzni Alınamadı. Bir De Bilgisayardan Deneyin. Oyle Yapsam Olur Mu?

v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
aslında flash yapabilirim fakat telefon sıfırlanacak diye yapmıyorum:) @Buğra

Misafir - 534608

Buyurun TWRP VE ROOT İşlemi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: osman197

Üst Alt