Vestel Venüs 5000_2gb Root

Sponsorlu Bağlantılar

BlackCurse01

BlackCurse01

Üye
    Konu Sahibi
Vestel Venüs 5000_2gb Root
Arkadaşlar telefonu root yapamadım. Yardım edebilecek olan var mı? iRoot'tan kingoroot'a kadar hepsini denedim olmadı. Pc den de yaptım olmuyor. Farklı bir yöntem mi var? Kafayı yiyecem. Bi yardım ederseniz sevinirim.

Vestel_5000_2gb cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emrevitus

Emrevitus

Üye
Arkadaşlar telefonu root yapamadım. Yardım edebilecek olan var mı? iRoot'tan kingoroot'a kadar hepsini denedim olmadı. Pc den de yaptım olmuyor. Farklı bir yöntem mi var? Kafayı yiyecem. Bi yardım ederseniz sevinirim.

kardeşim olmaz denen telefona kingoroot la rootladım 5 6 kez dene oluyor :)

• Beğen
Tepkiler: BlackCurse01
BlackCurse01

BlackCurse01

Üye
    Konu Sahibi
Peki mobil sürümünden mi yaptın yoksa pc den mi

Emrevitus

Emrevitus

Üye
Peki mobil sürümünden mi yaptın yoksa pc den mi

mobilden yaptım imkansız denen telefonu yapmıştım samsung galaxy gti-8552 eski telefonuma yapmıştım bende 5 kez hata almıştım ama 6.cı da olmuştu :)

BlackCurse01

BlackCurse01

Üye
    Konu Sahibi
mobilden yaptım imkansız denen telefonu yapmıştım samsung galaxy gti-8552 eski telefonuma yapmıştım bende 5 kez hata almıştım ama 6.cı da olmuştu :)
Bi deneyeyim kardeşim sağolasın :)

BlackCurse01

BlackCurse01

Üye
    Konu Sahibi
Bi çok kez denedim ama olmuyor

kralberk13

kralberk13

Üye
kullanıcılar için hayırlı olsun

BlackCurse01

BlackCurse01

Üye
    Konu Sahibi
Hala araştırıyorum ama olmuyor bi türlü

BlackCurse01

BlackCurse01

Üye
    Konu Sahibi
Gördüğüm forumda açtım valla [emoji23]

kralberk13

kralberk13

Üye
en büyük forum burası başka tanımam :D
@cihanata_1 bilgin var mı
kingo root,i root denedin mi ?

BlackCurse01

BlackCurse01

Üye
    Konu Sahibi
Biliyorum 7 yıldır üyeyim zaten. Vestel kullanıcıları az olduğu için daha fazla yere sesimi duyurmak istedim. Root olmadı bu arada hala

Emrevitus

Emrevitus

Üye
kardeşim ben yaptım bir de pc den yap istersen fotosunu atayım oluyor :)

BlackCurse01

BlackCurse01

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim ben yaptım bir de pc den yap istersen fotosunu atayım oluyor :)
Hadi inşallah bende de olur. Senin telefon da mi aynı. Pc den ben de yaptım anti virüsten mi acaba dedim kaldırdım onu yok yine aynı. Askerden yeni geldim açıkçası unuttum bu işleri bi de android 6.0 ilk defa kullanıyorum. Acemilik çekiyorum su an

BlackCurse01

BlackCurse01

Üye
    Konu Sahibi
Olumsuz hala

Emrevitus

Emrevitus

Üye
Ekran fotosunu atarmısın benim hiç ümidim yoktu samsung gtı8552 de denemediğim prog kalmamıştı kingoroot u da denerim olmazsa olmasın demiştim ama oldu bak şöyle yap söylemeyi unuttumkusura bakma pcye usb kablosunu bağla sonra mobilden dene o zaman olur :)

• Beğen
Tepkiler: BlackCurse01
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye

Öncelikle telefonun asıl modeli markası ne bence onu bilerek root ararsan daha iyi olur. Benim de ilk android telefonum Avea In Touch 1 di. ZTE Blade 1'in arkasına In Touch logosu yapıştırmışlardı. Bataryasında ve telefonun içinde de ZTE Blade yazıyor. :D öyle aratıp buldum rootladım telefonu. Sende önce telefonun orjinal modeli ne onu öğren ondan sonra root ara kesin bulursun. Root yapıcam diye de çok kasma kendini çok önemli şeyler yapmayacaksan root gereksiz şu anki kullandığım telefonda rootlu ancak bir işime yaramıyor.

BlackCurse01

BlackCurse01

Üye
    Konu Sahibi
Ekran fotosunu atarmısın benim hiç ümidim yoktu samsung gtı8552 de denemediğim prog kalmamıştı kingoroot u da denerim olmazsa olmasın demiştim ama oldu bak şöyle yap söylemeyi unuttumkusura bakma pcye usb kablosunu bağla sonra mobilden dene o zaman olur :)
Bu sefer de kingroot problem çıkarıyor. Bende mi sıkıntı var noluyor anlamadım. Sen mesaj attığında yola çıkıyordum ancak pc bulup denemek nasip oldu. Ama kingroot olmadı. %93 yazan fotonun olduğu yerde kırmızı olanlar önceki denemelerde yeşil oluyordu.

Üst Alt