vertice x6 dokunmatik ekran ayarları hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

bilecikle2005

Üye
    Konu Sahibi
vertice x6 dokunmatik ekran ayarları hakkında
arkadaşlar kolay gelsin bendede nakia çakması vertice x6 var telefon gayet iyi çalışıyordu hiç sorunum yoktu sadece dokumatik ekran tuşlarını elle olsun kalemle olsun çok zor algılıyor harkerde veya numaralarda 5 basınca 8 yazıyı a basınca c yazıyo bunu nasıl düzelte bilirim birde kalem ayarını yapamıyorum sağ köşeye bas sol jöşeye bas ortaya bas diyorama kalem ayarını algılamıyor sebebi ne ola bilir fabrika ayarlarına döndüğüm halde gene düzelmedi yardımcı olursanız sevinirim.

çamurfatih

Üye
kardeş ekran ayarlarından kalibrasyonu elinle tam basarak yap.gende düzelmediyse tele hard format atman lazım havıza kartını çıkartıp

okeane3110c

okeane3110c

Üye
butun cınmallarının dokunmatıklerı aynı basıosun ya algılamıo yada yannıs yere basıyosun yapcak bırşey yok olan olmus çin malına para vermessın bundan sona kardes.

nortal

Üye
bilecikle aynı sorun dün benim başıma geldi x6 cin var 4 5 aydır kullanıyorum dün dediğin gibi oldu ekran kalibrasyonu denedim bi ayar tutmadı sorunu cözersen yazda öğrenmiş oluyum sayende birde bu hard format nasıl altılıyor buna çamur aydınlatırsan sewinirim tşkrlr şimdiden

bilecikle2005

Üye
    Konu Sahibi
nortal benim telefon şimdilik düzeldi bazen gene yapıyo aynı şeyleri ama bataryayı çıkarı takıyorum ayarlardan dokunmatik ayarları kalem ayarlarından kalem ayarını baya bi uğraştan sonra kabul ettiriyorum sonra düzeliyo ama tabiki tam perfonmas alamıyorum işimi görüyo sadece bende hala araştırıyorm nasıl eskisi gibi yapabilirim diye ama pek fazla gurcalamak istemiyorum açıkçası elimde kalmasın diye nede olsa çin malı hart format olayına gelince formda araştırdım *3yes tuşu sonrasında açma kapa tuşuna basılıtut sonra güvenlik kodunu gir hart format atılır yazıyo ama ben dene medim eğer sen deneyip bilgilendirirsen sevinirim olup olmadıgı hakında kolay gelsin.

Üst Alt