Versiyon 31.0.008

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Liusyn

Liusyn

Üye
    Konu Sahibi
Versiyon değişimlerinde telefon dil seçimlerinde problem oluyor mu
türkçe olarak aynı şekilde devam ediyormu
deneyen arkadaşlar cvp plss,
 
Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
kardeşim eğer telefonun Türkçe dil kodu ile gelmişse hiçbir zaman dil değişmez..nss suite ile kodu değişmedikçe birşey olmaz..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt