Veri Chat Yeni Sürüm Problemi


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ozkanak

ozkanak

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar veri chat te msn ye bağlandıltan sonra yeni surum var diyor onu indirip kursak yinede cr*cklı olurmu program ???
 
Zero

Zero

Üye
Denemeden tahmin yürütmek zor ama büyük olasılıkla sorun çıkacaktır
 
ozkanak

ozkanak

Üye
    Konu Sahibi
öyleyse oraya hayır diyelim kullandığımız surum beta o yuzden guncellemek istedim tsk zero
 

tameriscen

Üye
arkadaşlar veri chat'in özelliklerinin içinde yeni sürümü kontrol et diye bir özellik var bunu kapatırsanız büyük ihtimal sormaz. bende şimdiye kadar hiç sormadı. her halde kapatmışım.
 
msw

msw

Üye
Ben o ayarı kapattım ama artık verichat serverına bağlanmıyor...yeni version olması lazım...
 

hyper

Üye
bende de o ayar kapalı ama sorun çıkmadı. devam ediorum kullanmaya.
 

TUTKU TPOAY

Üye
eyvallah
 
pesimist_style

pesimist_style

Üye
bunu dene birde
 

vadililim

Üye
ya bende indirdim program açılıyor ama girmiyor!!!!
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt