Faturasız Vergi barış kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Vergi barış kampanyası
9 lira vergi kestiler internet vermedi bu nedir arkadaşlar sitesinde ne diyor yardımcı olur musunuz?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Hattında birikmiş Telsiz kullanım tutarı varmış, yükleme yapınca onu kesmiş.

bulut6842

bulut6842

Üye
Sen kaç tl yukledin kardeş kampanya yı dikkatli okumamış sın Turkcell pos nakit bayiden 5 ile 14 tl arası yükleme yapanlar diyor
  • Sadece Telsiz Kullanım Ücreti borcu bulunan müşterilerimizin Turkcell Bayi Nakit POS kanalından yapabildiği 5-14 TL arasındaki yüklemelere, yükleme tutarına göre değişen faydalar verilecektir. 5-9 TL arasında yükleme yapan müşterilerimiz 30 gün geçerli 500 MB, 10-14 TL arası yükleme yapan müşterilerimiz 30 gün geçerli 1 GB internet kazanacaklardır.
  • Müşterilerimizin bu hediyelerden faydalanabilmeleri için son 24 saat içinde başka yükleme yapmamış olmaları gerekmektedir.

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Sen kaç tl yukledin kardeş kampanya yı dikkatli okumamış sın Turkcell pos nakit bayiden 5 ile 14 tl arası yükleme yapanlar diyor
  • Sadece Telsiz Kullanım Ücreti borcu bulunan müşterilerimizin Turkcell Bayi Nakit POS kanalından yapabildiği 5-14 TL arasındaki yüklemelere, yükleme tutarına göre değişen faydalar verilecektir. 5-9 TL arasında yükleme yapan müşterilerimiz 30 gün geçerli 500 MB, 10-14 TL arası yükleme yapan müşterilerimiz 30 gün geçerli 1 GB internet kazanacaklardır.
  • Müşterilerimizin bu hediyelerden faydalanabilmeleri için son 24 saat içinde başka yükleme yapmamış olmaları gerekmektedir.
20 yukledim hat benim ustume olaydı beş para vermezdim Turkcell e

• Beğen
Tepkiler: bulut6842
hikmet366

hikmet366

Üye
Birikmiş telsiz kullanım ücreti geçmiş olsun

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt