veee besiktas figonun pesinde

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
veee besiktas figonun pesinde
bu haber besiktas'ın resmi sitesinden alınmıştır

Her Şey Karşılıklı

Del Bosque sorununu çözmek için İspanya'ya giden başkan Yıldırım Demirören, Real Madrid'de oynayan Figo için de girişimlerde bulunacak. Başkanın, Bosque'den Figo konusunda yardım isteyip "Tazminatında uzlaşmaya hazırız. Ama sen de bize Figo için yardım edeceksin" önerisini yapacağı belirtildi. Demirören'in böylece transfer yapmıyor eleştirilerinden kurtulmayı amaçladığı ifade edildi.

Bosque bize Figo'yu getir

Demirören, Bosque'nin tazminat sorununu çözerek, eski talebesi Figo'yu Beşiktaş'a getirmek için yardım isteyecek.

Beşiktaş'ta bomba gibi haber... Del Bosque sorununu çözmek için İspanya'ya giden başkan Yıldırım Demirören, Real Madrid'den ayrılacak olan Luis Figo için girişimlerde bulunacak. Bu sabah yönetici Erdal Arpacıoğlu ile birlikte Del Bosque ile görüşecek. İspanyol hoca ve ekibinin istediği 3 milyon euroluk tazminat konusunda uzlaşma yapmaya çalışacak.

FORMA SATTIRIR

Demirören'in yakın bir dostuna "Bonservis ödeyip 7-8 milyon euroya Emre'yi alacağıma bonservisi elinde olan Figo'yu alırım. Emre ile forma satamam ama Figo'nun maliyetinin önemli bir kısmını forma satışından çıkartabilirim" dediği öğrenildi. Yıldız futbolcu transfer etmediği için eleştirilen Demirören Figo'yu ikna ederek flaş bir transfere imza atmak istiyor.

MUHALEFET SUSACAK

Ancak başkan Demirören'in Figo'nun transferini gizli yürüttüğü ve kulüpte bu transfer harekâtını sadece 3 kişinin bildiği öğrenildi. Demirören hayatı Real Madrid'te geçen Del Bosque'den bu konuda büyük destek görmeyi umduğu, Figo'yu ikna etmesi için İspanyol hocaya yoğun baskı yapacağı belirtildi. Demirören, Fulya Projesi konusunda kendisini sıkıştıran muhalefeti de bu transferle bastırma amacında.

schweppes

Üye
kendi sitesinden vermesi garip
böyle haberler genelde balon olur
gerçeklik payı var demekki

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
bende şaşırdım ama forma satışlarından falan kapatmak istiyo

the_patriot

Üye
bu haber doğru ama 3-4 gün önceki haber ama bjk vazgeçti,ronaldo ve juanfran ı göndermekte çok zorluk çekiyor bjk, onun için kontenjan boşalamıyor

KaKa

Üye
nası yaa?? traşş bunlar o yuh artık.. beşiktaş figoyu alırsa( beşiktaşlı olmama rağmen söylüyorum) galatasaray roberto carlos'u fener de ronaldhino'yu alır bana demedi demeyin.. (trabzon da beckham'ı kapar artık) :kop: :kop: :kop:

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
sayın bilgili arkadasım biz yalan atmıyoruz resmi siteden resmi haberler yayınlıyoruz saygı

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by KaKa@Jun 23 2005, 04:12 PM
nası yaa?? traşş bunlar o yuh artık.. beşiktaş figoyu alırsa( beşiktaşlı olmama rağmen söylüyorum) galatasaray roberto carlos'u fener de ronaldhino'yu alır bana demedi demeyin.. (trabzon da beckham'ı kapar artık) :kop: :kop: :kop:
[post=94258]Quoted post[/post]​

:lol2: :lol2:

KaKa

Üye
Originally posted by delimakina35@Jun 23 2005, 04:15 PM
sayın bilgili arkadasım biz yalan atmıyoruz resmi siteden resmi haberler yayınlıyoruz saygı
[post=94261]Quoted post[/post]​

tabi anladım da.. bende kendi fikrimi söylüyorum.. resmi haber de olsa olasılık belirtilimiş bende olmaz diyorum.. :D

DoKuZuNCuKaPI

DoKuZuNCuKaPI

Üye
Valla salla salla yaz spor muhabiri olmak varmış artık bilgisayarda var yazıyorsun Dünya yıldızlarını alıcaklar diye , olmadı adı duyulmamış futbolcularıda bul internetten yapıştır yazına sonra biri suçlarsa ben öyle duyum aldım de kimse de suçlamaz ohhh.

Caine

Caine

Üye
figo stutgart ile mac başına 90 bin euroya anlaşdı. fbliler gsliler bjkliler üzülebilir. zaten bizde hayal kurmuşduk ne güzeldi bee :)

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
vatana millete hayırlı olsunnnnn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...