Vee yeni beta bada 2 S8500XPKJ1

Sponsorlu Bağlantılar

androidwavede

Üye
    Konu Sahibi
Vee yeni beta bada 2 S8500XPKJ1
Samfirmware duyurdu
Samsung S8500 Wave.
Firmware: S8500XPKJ1 S8500OXAKJ1 OXA

Changelog:
- New wallpaper (same as on the Galaxy Tabs)
- Smoother transition effects
- Smooth multitouch in the browser and the gallery
- Battery percentage
- Chat ON is now in its final version as on Samsung Apps
- Music hub now can identify the country you are in (Blocks the countries that the service is not available in it )
- This FW is compiled on 5th October
- Fota added!
- Dolfin is too much faster now
- Youtube login bug is gone
- Camera App is now more than perfect (Rotation is fixed)
- Some bada 1.2 APIs are fixed (like in tweet caster login page & unseen 3 dots menus)
- Caster App is now working perfectly (you can download IE extension by sending its URL to your e-mail)
- Loading cursor smaller!
- On appstore themes you can acces directly Theme-settings
- Taskmanager design changed! You see the active apps!
- FB Push works!
- The "pull-up" list on some apps was "invisible", now you can see everything good like in bada 1.2
- Screen lock is very fast now. Locks very fast..
- Other sounds

Known Bugs:
- Voice cmd app has some issues in recognizing words correctly (workaround : use the mic icon in the keyboard)
- Lock screen seems a little bit slower
- Apps are starting up slower like Facebook and Twitter

ama daha link yayınlamadi

Kaynak

bbounce

bbounce

Üye
online yazıyor twitter da beta online oluyormu kiesten deniyorum şimdi...

----------Eklendi @ 12:04:03 ---------- Yazıldı @ 12:02:16 ----------

kieste yıne tık yok pekı nerden ındırecez bu beta lanetini deneyelim barii :((

----------Eklendi @ 13:10:57 ---------- Yazıldı @ 12:04:03 ----------

We will not release any new rom before 16:00 for sure! (Dutch time) So take a break! bunlar dalga geçiyor bızımle

anselmo

Üye
dostum almanya saati ile 16:00 dan önce yayınlamayacağız diyo bu da türkiye saati ile 17:00 demek bekliyoruz bakalım

bbounce

bbounce

Üye
hollanda demek istedin herhalde :)

ceycey111

ceycey111

Üye
online yazıyor twitter da beta online oluyormu kiesten deniyorum şimdi...

----------Eklendi @ 12:04:03 ---------- Yazıldı @ 12:02:16 ----------

kieste yıne tık yok pekı nerden ındırecez bu beta lanetini deneyelim barii :((

----------Eklendi @ 13:10:57 ---------- Yazıldı @ 12:04:03 ----------

We will not release any new rom before 16:00 for sure! (Dutch time) So take a break! bunlar dalga geçiyor bızımle

Arkadaşım bu betaları kiesten yükleyemezsin ml ile yüklemen gerekiyo yüklemeyi bilmiyorsan orjnal sürümün kiese gelmesini bkle ;)

yorgunazrail

Üye
daha cok bekleriz

bbounce

bbounce

Üye
yok biliyorum ml den yuklemeyıde anlamadıgım insanları neden bukadar bekletıyorlar, okadar atıp tuttular bu ay su ay dıye işte bu ay kiese dusecek dendı yıne beta lanet olsaı ınsanlar.:vur

teksenle

Üye
Changelog: - Yeni duvar kağıdı (Galaxy Sekmeler aynı) - pürüzsüz geçiş efektleri - galeri tarayıcı ve Pürüzsüz multitouch - Pil yüzdesi - Samsung Apps ile ilgili olarak son sürümü şimdi ON Sohbet - Müzik hub şimdi ülkeyi saptamak (hizmetin mevcut olmadığı ülkelerde engeller) - Bu FW 5 Ekim'de derlenmiş Fota eklendi! - Dolfin çok daha hızlı şimdi - Youtube giriş hata gitti - Kamera App artık daha mükemmel (Rotasyon sabit) - Bazı bada 1.2 API'leri sabittir (tweet tekerin giriş sayfasını ve görünmeyen 3 nokta menüler gibi) - Caster uygulamasıdır (URL e-posta göndererek IE uzantısı indirebilirsiniz) mükemmel bir şekilde çalışan küçük bir imleç Yükleniyor! - AppStore temalar acces doğrudan Tema ayarları taskmanager tasarımı değişti! Etkin uygulamalar görüyorum! - FB itin çalışıyor! - Bazı uygulamalar \ "pull-up \" listesinde \ "görünmez \", şimdi bada 1.2 gibi iyi her şeyi görebilirsiniz - Ekran kilidi artık çok hızlı

----------Eklendi @ 17:15:39 ---------- Yazıldı @ 16:05:15 ----------

yeni surum wave 1 ve 2 icin yayınlandı

bbounce

bbounce

Üye
Şu anda yüklüyorum bitmesine 2 dk var bakalım nasıl olmuş gelişmeleri paylaşacağım.

yorgunazrail

Üye
sonuç nasıl?

bbounce

bbounce

Üye
sonuc tahmın ettıgımden cok daha ıyı de benım ıcın tek sorun samsung hesabıma gıremıyorum anlamadım neden

ercizm

Üye
suana kadar hersey cok ıyı reset yok hersey ıyı ve stabıl hız mukemel kamera cekımı duraklama olmadı

mstfcmrk

mstfcmrk

Üye
tema yükleyebilen oldu mu arkadaşlar bu versiyona?

feyzammm

feyzammm

Üye
kamera sorunu gitmiş hiç takılma olmadı önceki sürümde 1.5 dakikadan sonra takılma oluyodu beş dakikayı geçik çekim yaptım tek bir takılma yok tema ve vidget olayına gelince harika temalar car hareketli temalar vede önceki sürümde desteklenemeyen vidgetleri tekrar yükledim hepsini kabul etti rahatlıkla yükledi akşam 10.00 dan beri yüğklü tek bir reset atmadı gayet hızlı ve stabil windows live messenger facebook gayet düzgün çalışıyo menü geçişleri çok güzel pil yüzdesi gelmiş tek sorun var şarj çok çabuk düşüyo ancak oda benim bataryamdan kaynaklanıyo zannedersem çünki bu fw yi atmadan öncede vardı şarj düşüklüğü ancak şarj problemi yaşayan olursa yazsın tek kelimeyle bada sona yaklaşıyo zannedersem herkese bol 2.0 lı günler dilerim

alfayek13

alfayek13

Üye
benim bir kaç sorum var
1.kies aldığım rehberi tekrar yukliyebılıyormuyum?
2.multiloder da tune,etc,pfs boş kalıcak dımı ?

alfayek13

alfayek13

Üye
biri cevap versin lutfen

bbounce

bbounce

Üye
evt dostum oraları bos kalacak fotaya kadar dolduracaksın.

----------Eklendi @ 17:41:56 ---------- Yazıldı @ 17:40:43 ----------

ama usb driverlerını yuklemeyı unutma

feyzammm

feyzammm

Üye
kiese kopyaladığın rehbgerinin vcf formatında olması lazım bu şekilede tel nolarını hafıza kartına kopyalarsın herhangi bir isim altında daha sonra menü ---> ayarlar ----->rehber en alta in kişileri al seçeneği oradan hafıza kartı ve rehberinin olduğu klasörü seç ve hepsini işaretle bukadar

alfayek13

alfayek13

Üye
çok saolun tlfonuma kesınlıkle yuklıyecm

----------Eklendi @ 20:05:36 ---------- Yazıldı @ 19:01:45 ----------

bu arada fota dolu olack dımı bbounce?

bbounce

bbounce

Üye
aynen dogru yerlere koydugun zaman bı problem cıkmaz ;)

Üst Alt