Vectra bitti sıra Signumda...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Quattro

Quattro

Üye
    Konu Sahibi


Geçtiğimiz hafta makyajlı Vectra'yı sergileyen Opel'in son sürprizi Signum...
Opel kurmayları ürün gamına yönelik yenilikleri içeren operasyonları bir bir ortaya çıkarıyor. Vectra’ya yönelik hummalı çalışmanın bir benzeri de ailenin diğer mensubu Signum’da karşımıza çıkıyor.
Otomobilin ön bölümü makyajlı Vectra’yla aynı tasarıma kavuşturulmuş. Arka tasarımdaysa belirgin bir değişim yaşanmamış. Signum artık 1.6 litrelik bir ünite taşıyacak. Bunun dışındaki motor gamı Vectra’da bulunanlarla aynı. 1.8 litre 122 HP, 2.2 litre 155 HP, 1.0 litre torbu 175 HP, 2.8 litre turbo 230 HP benzinli, 1.9 litre 100 HP, 120 HP, 150 HP ve 3.0 litre 184 HP dizel üniteleri listeyi oluşturuyor.
Makyajlı Signum’un Vectra’yla birlikte Frankfurt Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkacağı bildiriliyor.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt