Ve Quaresma´dan şartlı FEDA!

 • 30 Eylül 2012
 • 241 Okunma
 • 1 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >  Beşiktaş´ın Portekizli futbolcusu Ricardo Quaresma ile yaşadığı sorunda sonuca doğru yaklaştı; ancak Quaresma´nın bir şartı var.

  Beşiktaş Futbol Komitesi ile dün yaptığı görüşmede yıllık ücretinde indirime gidebileceğini söyleyen Ricardo Quaresma, indirim karşılığında takımda oynama garantisi istedi.

  Beşiktaş´ta bir türlü çözüme kavuşturulamayan Ricardo Quaresma sorununda sonuca ulaşmak için dün futbol komitesi ve Portekizli oyuncu bir araya gelmişti. Akaretler´deki kulüp binasında yapılan görüşmede Quaresma, yıllık ücretinde yaklaşık 1 milyon Euro indirime gidebileceğini belirtmiş ve yeniden takıma dönmek istediğini dile getirmişti. Futbol komitesi ise Quaremsa´ya 2.5 milyon Euro yıllık ücret verebileceklerini yinelerken, iki taraf 3 Ekim Çarşamba günü yeniden görüşmek üzere toplantıdan ayrılmışlardı.

  QUARESMA 20 MAÇTA OYNAMA GARANTİSİ İSTEDİ

  Yapılan görüşmede Quaresma´nın indirim yapma koşulu ise oldukça dikkat çekti. 18 Temmuz´dan bu yana takımdan ayrı çalışan Portekizli oyuncu, düne kadar yıllık ücretinde indirim yapmaya yanaşmamıştı. Querasma´nın dün yapılan görüşmede yıllık ücretinde indirim yapması halinde futbol komitesinden 20 maç oynama garantisi istediği ortaya çıktı. Portekizli oyuncunun bu isteğinin 3 Ekim Çarşamba günü yapılacak toplantıda yeniden masaya yatırılacağı kaydedildi.

  Haber Kaynağı: Sporx
   


  Yazan: Mad EagLe
 2. Daha ne oynasın işte
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/01/2019 - 18:05