Ve Iverson Beşiktaş'ta

• 25 Ekim 2010
  • 399 Okunma
  • 6 Cevap

1. Beşiktaş Cola Turka, aylardır sürdürdüğü Allen Iverson transferinde mutlu sona ulaştı. Yıldız basketbolcunun menajeri Gary Moore, Beşiktaş'ın teklifini kabul ettiklerini ve birkaç gün içinde sözleşmeyi kulübe göndereceklerini açıkladı.

< Resmi açmak için tıklayın >

Beşiktaş yönetiminin, bu hafta içinde Türkiye'ye gelmesi beklenen Allen Iverson için tıpkı Ricardo Quaresma ve Guti transferlerinde olduğu gibi özel bir imza töreni düzenlemesi bekleniyor. Siyah-beyazlılar, serbest durumda olan yıldız basketbolcu için herhangi bir bonservis bedeli ödemedi.

Yazan: haltie
  2. istersen nba alayını getirin önemli olan kazanma isteği vede yürek

3. kazanma isteği vede yüreğin üstüne allen iverson gelirse tadından yenmez

4. Haberi bugün yemek arası verdiğimde Metrocity'de aldım, şok oldum desem yeridir.
    NBA'nın tarihine geçmiş adamlardan birisidir Iverson ve dünya ile basketbol yaşadığı sürece de ismi anılacaktır.
    Gerçi ben NBA'yı lisede aktif olarak takip ediyordum o günlerden bugünlere Iverson cephesinde çok şeyler değişmiş ama yine de efsanedir, hoşgelmiştir.
    O kötü alışkanlıklarıyla 2. bir Nouma değil, yaşlı geldi diyenlere senelerce oynayıp ününe ün katarak cevap vermiş Hagi gibi olur umarım Türkiye liglerinde...

5. Ağzına sağlık:ehe yabancı haber sitelerine baktım çoğunda beşiktaş ve Türkiye adı geçiyordu geldiğinde ne olur bilmiyorum.NBA damga vuran hatta onu sevdiren karakterlerden biridir eğer NBA izlemiş biriyseniz yada iversonu izlediyseniz gerçekten transferin büyüklüğünü anlardık resmen basketbolun messisi:ehe

6. Büyük basketbolcu büyük bir klübe geldi. Bunda şaşılacak bir durum yok. Zira biz BEŞİKTAŞIZ....

7. :ehe seneye lebron kobe istiyoruz :pro::ehe

Yüklüyor...
25/09/2018 - 22:13