Ve Delgado gitti

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Ve Delgado gitti

Yabancı kontenjanını açmak için uzun süredir karar veremeyen Beşiktaş, Matias Delgado'da karar kıldı.
Beşiktaş'tan daha önce gönderilmesi gündeme gelen ancak teknik direktör Bernd Schuster'in isteğiyle kadroda tutulan eski takım kaptanı Matias Delgado, İstanbul Büyükşehir Belediye maçında verilen şansı iyi kullanamayınca, Alman teknik adamın da gözünden düştü. Schuster, Abu Dabhi kulübü Al-Jazira'den teklif alan Arjantinli'nin ayrılmasına onay verdi.
Abu Dabhi kulübü Al-Jazira'nin 4 gün önce Beşiktaş'a yaptığı kiralık teklifi Schuster engeline takılırken, Arjantinli futbolcunun İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçındaki kötü performansı Alman teknik adamın da fikrini değiştirdi. Schuster'den "satabilirsiniz" raporunu alan yönetim Al-Jazira kulübü ile anlaştı.
30 Haziran 2011 tarihinde Beşiktaş ile mukavelesi sona erecek olan Delgado için Al Jazire kulübü Beşiktaş'a bonservis bedeli ödemeyecek. Delgado'nun yarın Nevzat Demir Tesisleri'ne giderek takım arkadaşları ile vedalaşacağı ve daha sonra yeni kulübü ile sözleşme imzalayacağı kaydedildi.
Beşiktaş, bu transferle Delgado'ya ödeyeceği 2 milyon 250 bin eurodan kurtulurken, takımdaki yabancı oyuncu sayısı da 9'a inmiş oldu.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Severdim keratayı

Mert

Mert

Üye
Nasıl bilirdiniz merhumu ? :D

Attığı çalımlarla hatırlayacam adamı

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
İyi topçuydu yavv benim gözümde sakatlıkları mahvetti onu :)

JayJayyy

Üye
iyi bir oyuncuydu hakkaten

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
zayıf halka oldu.ona 1 yıl oynamadığı halde parası verilecek ama o gerekli hazırlıkları taşımamış ve isteği yok gitmesi iyi oldu.

^^Positive^^

Üye
çok uzamıştı zaten o konu iyi olmuş...

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
normalde kalırdı ama kendini zorlamadı o yüzden gitti hayırlısı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...