Ve Beniiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmm

Sponsorlu Bağlantılar

Tuba

Tuba

Üye
    Konu Sahibi
Ve Beniiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmm
Kaplumbağam değil :) Bisiklet yolunda yürürken gördüm sevimli mi sevimli kaplumbağa önce hiç kıpırdamadan bana poz verdi ama sonra azcık flashdan rahatsız oldu ve hareketlendi.

Bisiklet yolunda yürüyüşünü tamamlayan kaplumbağa çamlık alana doğru yol aldı.
işte O anlardan kareler :))

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı, Oğuzhan, Nextman ve 2 diğerleri

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Hayvancağız nasıl gelmiş oralara acaba :)

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı ve Tuba
Tuba

Tuba

Üye
    Konu Sahibi
Hayvancağız nasıl gelmiş oralara acaba :)
bilmiyorum görünce aaaaa kaplumbağa dedim çok mutlu oldum çocuklar gibi önce izledim sonra resimlerini çektim :)
ama bisiklet yolunun diğer tarafı ormanlık orada yaşıyor azcık şehire bakayım dedi heralde :D

• Beğen
Tepkiler: 1STayTRue35
kezban yenge

kezban yenge

Üye
Çok fotojenik çıkmış.

• Beğen
Tepkiler: Tuba
marist

marist

Üye
Ben de Yavru olanın ki var ablam :D Kendim çekmiştim.

• Beğen
Emrgncy

Emrgncy

Üye
Bisikleti yok muydu abla :D

• Beğen
CABBAR

CABBAR

Üye
Abla pek görünmüyorsun hoşgeldin :tebessüm: Abla senin bisikletle bi tur attırsaydın havası olurdu 5 dakkada dünyayı gezdim derdi

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy
Tuba

Tuba

Üye
    Konu Sahibi
Abla pek görünmüyorsun hoşgeldin :tebessüm: Abla senin bisikletle bi tur attırsaydın havası olurdu 5 dakkada dünyayı gezdim derdi
Yoooo buralardayım yalnız köşelere mesaj yazıyorum ondan görmüyorsunuz :) Ben ruh gibi geziyorum burada :hayalet:
Benimde bisikletim yoktu ki :D O yüzden kendini çok yalnız hissetmedi kaplumbağam :D

• Beğen
CABBAR

CABBAR

Üye

Yoooo buralardayım yalnız köşelere mesaj yazıyorum ondan görmüyorsunuz :) Ben ruh gibi geziyorum burada :hayalet:
Benimde bisikletim yoktu ki :D O yüzden kendini çok yalnız hissetmedi kaplumbağam :D

Abla can sen belli ki çok sevmişin alsana eve o küçük olanlardan :tebessüm:

• Beğen
-efşan

-efşan

Üye
Yerim onu. :)

• Beğen
Emrgncy

Emrgncy

Üye

Yaa alamam ölünce çok üzülüyorum akvaryum vardı hepsi öldü onca balık hepsi bir anda öldü.

Ölünce insan yine katlanır, yeğenlerim su kaplumbağası besliyorlardı, öldü diye gömdüler yeğenim 3 gün ağladı. işin bundan sonrası daha vahim, meğer hayvan ölmemiş kış uykusuna yatmış.. Yeğenim bunu öğrenince 3 gün daha ağladı :(

• Beğen
CABBAR

CABBAR

Üye

Ölünce insan yine katlanır, yeğenlerim su kaplumbağası besliyorlardı, öldü diye gömdüler yeğenim 3 gün ağladı. işin bundan sonrası daha vahim, meğer hayvan ölmemiş kış uykusuna yatmış.. Yeğenim bunu öğrenince 3 gün daha ağladı :(

:( vallaha canım acıdı ha

• Beğen
-efşan

-efşan

Üye
  • Beğen
Tuba

Tuba

Üye
    Konu Sahibi
:aha:

:islik

Yapma yaa çok kötü olmuş ben ölen hiç bir hayvanımı çöpe atmadım balık - kuş hep ölenini gömdüm ağlaya ağlaya. Ama canlı gömmedim uff olamaz vicdanen çok kötü olmuştur. düşünmek bile kötü...

• Beğen
CABBAR

CABBAR

Üye
Nasıl anladınız ki kış uykusuna yattığını abi. Ya gerçekten ölmüşse

• Beğen

Üst Alt