Vbagx Tam Sürüm Olduğu Hâlde Hata Veriyor?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Vbagx Tam Sürüm Olduğu Hâlde Hata Veriyor?
Bu sorunun çözümü veya alternatif bir emülatör yok mudur arkadaşlar? program tam sürüm olduğu halde bu hatayı veriyor. Tüm versiyonları denedim ama değişen bir şey olmadı.

mstf_l

mstf_l

Üye
Ne hatası veriyor bi soylesen bir de telefon ne

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Telefon Nokia 6630. Verdiği hata da Türkçe söylemek gerekirse "Lütfen satın alın ve güncelleyin" diyor. Programın farklı versiyonlarının hepsini tam sürüm olarak teker teker denememe rağmen yine de bu hatayı veriyor.

mstf_l

mstf_l

Üye
onun k.eygeni var onu bul s60v3 forumuda vark.eygen

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Yahu madem öyle diyeceksin, ne diye soruyorsun ki sorun nedir diye? Demişim işte sana tüm versiyonlarını tam sürüm denediğim halde olmuyor diye. Sen halen bana "****** dene" diyorsun. Üstelik "s60v3" diyorsun ki, nokia 6630 s60v3 değildir. Hey Allahım ya...

mstf_l

mstf_l

Üye
yav arakadasım biliyorum 6600 ın s60v3olmadıgını s60v3 teki ******i bilgisayarda kullanıyon zaten

Neyse s60 ****** varmıs zaten al bu konuda
www.maxicep.com/s60-oyun-emulatorleri/vbagx-1-20-turkce-by-soneday-155776.html

Millete yardımcı olmaya calısıyoruz suclu oluyoruz

----------Eklendi @ 05:14:30 ---------- Yazıldı @ 05:13:09 ----------

sorun ne diye sordum cunku sorun ne bilmiyordum sen program tam surum degil dedin bende ****** bul dedim sen bana sinirleniyon

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
s60v3'teki bilgisayar? :D Kafan güzel herhalde senin. Ayrıca farkında mısın bilmem, "tam sürüm değil" cümlesini bu konuda kullanıp duran sensin. Ben bütün mesajlarımda programları tam sürüm olarak denediğimi söylemişim. İnanmıyorsan da bak yazılara, görürsün. Ayrıca bana ne diye s60v2'nin vbagx 1.20 sürümünü veriyorsun ki? Tüm versiyonlarını tam sürüm olarak denemişim dediğime göre, herhalde bunu da denemişimdir öyle değil mi? Yardımcı olmaya çalışman güzel bir şey; ama yazdığım cevapları ya tam okumuyorsun ya da anlamakta sorun yaşıyorsun. Programın tüm sürümlerini aktivasyon şifreleri ile birlikte deneyen birine "al sen bunu kullan" demek kadar garip bir şey olamaz. Çünkü o verdiğin sürümü de denemiştir zaten adam. Sonuç olarak verdiğin dosyayı indirme zahmetine bile girmeyeceğim. Çünkü önceden denedim ve boşa çıktı.

Zaman ayırdığın için teşekkürler; daha fazla yorma kendini.

mstf_l

mstf_l

Üye
s60v3 teki bilgiisayar demedim ******i bilgisayarda kullanıcan dedim asıl sen beni dinlemiyon heralde
eger hic kimse sana cevap vermezken bile ben sana yardımcı olmaya calısırken senin bu uslubun eyvallah kardesim insan gibi soylesen ordakinide denedim ama sen tam surum degil dedin bende sana ****** den yaptın mı dedim

----------Eklendi @ 12:17:52 ---------- Yazıldı @ 12:14:22 ----------

neyse ben yine yardımcı olucam hepsinde aynı hataysa eger kendi telefonumda da oluyordu eski programı kaldırmadan ustune kurarasan eskinin sorununu yapabiliyor o yuzden kaldırıp kuruyorsun degil mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt