vay arkadaş ne bu hız

• 22 Mart 2013
  • 709 Okunma
  • 18 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Android telefon kullanıyorum. opera mini ile dün 4part film indirdim. her part yaklaşık 33 mb. 4 part ı 5 dk da indirdi.

yaklaşık 1 saniye de 1 mb iniyordu. ilk defa böyle bir hız gördüm. hayırdır inşallah.. dört gündür internet özellikle download yaparken çok hızlı . aman nazar değmesin.:)

Yazan: messevim
  2. hangi paket ama ?

3. aylık 500mb süper internet diye birşey vardı. onu yaptım. net inanılmaz hızlandı

4. unutama o sınırlı paket

5. :oke:

6. paketten gitmiyor zaten..:) h@ndler sağolsun

7. ozaman ona 500 mb demıceksın

8. 500mb diyorum. çünkü bu paket i aldıktan sonra böyle hızlandı

9. Arkadaşlar 2 gündür vodafone internet çok hızlı indiriyor nazar Değmesin

10. aynen.:)

11. aynen aynen saniye 3 mb :D

12. neden acaba bu kadar hızlı.

13. bide sinirsiz paket ciksa

14. işte o zaman tadından yenmez Vodafone

15. ilegal yöntemle android kullanan arkadaslar youtube den video izleye bilen oldumu
    Ancak mb küçük video ları indiriyor ilegal opera mini ben youtube den çatır çatır video izliyorum diyen varmı indirmeden varsa bana pm atın cihazın adını markasını yazın ben de o telefondan alacam symbin lı telefonlar açmıyor bedava youtube yi

16. bunun yöntemi daha çözülmediği. ben htc wildfire s ile 200mb fazla indiriyorum . yani küçük indirme sayılmaz bu

17. peki android li telefonlar ilegal yöntemle yotubeyi açıp video (online)indirmeden izleyen varmı bir arkadas pc den bedava youtube ye girip izliyorum diye paylasmıstı

18. hızlıymış gerçektende vodafona geçmek lazım

19. evet bende farkındayım bıraz hızlandı ama merak etmeyın gene eskı duzene gelır

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
25/09/2018 - 18:18