Vatan Gazetesinden Yalan Haber[bu Kadarda Sallama Haber Yapılırmı]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Vatan Gazetesinden Yalan Haber[bu Kadarda Sallama Haber Yapılırmı]
Bir Fenerbahçeli olarak;
Transferler süper olacak
Şampiyonlar Ligi'ne havlu atıp UEFA Kupası'na katılma hakkını da elde edemeyen F.Bahçe'de başkan Aziz Yıldırım, Avrupa'ya ilk turda veda etmenin hüznünü hâlâ yaşıyor. Bu üzüntüyle birlikte Yıldırım, yakın çevresine bu yıl da şampiyonluğu kazanıp, gelecek sezon Devler Ligi'nde başarıya ulaşacaklarına ne kadar inandığını anlatıyor. Gelecek yıl başta Nihat Kahveci olmak üzere Henry, Crespo, Lucio gibi yıldız isimlerin yanı sıra Shevchenko'yu da transfer listesine alan Aziz Yıldırım'ın ilginç planlan var.
Özellikle İngiltere'den sürekli teklif alan Nicolas Anelka'nın da satılması halinde de gelecek parayla önümüzdeki yıl yıldızlar topluluğu bir takım kurmayı hedefleyen F.Bahçe Başkanı'nın Hamit Altıntop'tan 2007 için söz alırken, kardeşi Halil Altıntop'u da F.Bahçe'ye kazandırmayı çok istediği ifade edildi. Aziz Yıldırım'ın gelecek yıl için kuracağı kadro konusunda geçenlerde yakın çevresinde sarfettiği sözler ise gündeme bomba gibi düşecek.

Yıldırım'ın Şampiyonlar Ligi ve Avrupa'daki başarısızlık beni çok üzdü. Ancak seneye 100. yılımız. Hem 100. yılımızda Türkiye'de şampiyon olacağız tüm kupaları alacağız, hem de Avrupa'da kesin başarılı olacağız" derken
şöyle devam ettiği öğrenildi:

"Ama öncelikli olarak bu sene ligi şampiyon bitirmemiz lazım. Öyle iki transfer bitirdim ki sezon sonunda geldiklerinde havalimanına Beşiktaşlısı, G.Saraylısı, Trabzonlusu da gidip 'Bu oyuncular gerçekten geliyor mu?' diye karşılayacaklar. Hatta Hıncal Uluç ve Fatih Altaylı bile bu oyuncuların gelip gelmediğini görmek isteyecekler. Şu anda da güçlüyüz. Ancak gücümüzü iki katına çıkartmak zorunda olduğumuz, Devler Ligi'nde ortaya çıktı. Daum da F.Bahçe'de tarihe geçecek. Tertemiz şampiyonluklar yaşayıp, Avrupa'da da çok önemli işler yapacağız."

Kaynak: <span style="font-size:18pt;line-height:100%">Vatan</span>

Allah bilir Aziz YILDIRIM bu habere böyle gülüyordur;

ibonline

ibonline

Üye
yok daha neler neler
iyi sallamışlar
aksam aksam neşe verdi...

slayer

Üye
bu sallama sınıfını aşmış....

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
hiç gülesim yoktu

teenwolfx

Üye

Shevchenko

Henry, Crespo, Lucio

damadada

Üye
eski ve birokadarda ruhuyeni galatasaraylı olarak buhaberde emegıgecen herkese tesekkurler edıyorum uzunzamandır fıkra okumamıştım kalınsaglıcakla

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Aziz bu takıma herkesi getirebilir..

abuvice

abuvice

Üye
Bence getiremez.

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
hee yakında ronaldinho , roberto carlos , ronaldo hepsi fenerde

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Valla Sheva hariç hepsi gelebilir.. Baskan İşini Bilir..

Nicolas_Anelka

Üye
azizi baskanın getirecegine eminimde Henry, Crespo, Lucio bu oyuncular cok zor vede imkansız..

hidayet

hidayet

Üye
böyle haberleri arada bir yayınlayın neşe veriyor

DefectoR

<div class='quotetop'>(ChaLLenGeR &#064; Dec 11 2005, 11&#58;00 PM) [post=225626]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
Haklısın falla, bir zamanlar her transfer sezonunda kesin aldık dediğiniz, Rivaldo, Rui Costa, Batistuta, Figo, Zidane ve Hoijdonk gibi dimi ha pardon hoijdonk yan çizip bize gelmişti Neyseki bizimkiler alacağız dedikleri adamları alabiliyorlar...

Bknz: Keneth ANDERSSON, Ariel ORTEGA, Pierre Van HOIJDONK, Alex De SOUZA ve Nicola ANELKA... biz bunları alamadık ya hala ona yanıyorum

ama yukarıdaki habere gelince vatan gazetesinin haberleri genelde yalandır kaldı ki Aziz YILDIRIM böyle amatörce sözler sarfetmez...

Caine

Caine

Üye
<div class='quotetop'>(DefectoR &#064; Dec 13 2005, 01&#58;43 PM) [post=226447]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(ChaLLenGeR &#064; Dec 11 2005, 11&#58;00 PM) [post=225626]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
Haklısın falla, bir zamanlar her transfer sezonunda kesin aldık dediğiniz, Rivaldo, Rui Costa, Batistuta, Figo, Zidane ve Hoijdonk gibi dimi ha pardon hoijdonk yan çizip bize gelmişti Neyseki bizimkiler alacağız dedikleri adamları alabiliyorlar...

Bknz: Keneth ANDERSSON, Ariel ORTEGA, Pierre Van HOIJDONK, Alex De SOUZA ve Nicola ANELKA... biz bunları alamadık ya hala ona yanıyorum

ama yukarıdaki habere gelince vatan gazetesinin haberleri genelde yalandır kaldı ki Aziz YILDIRIM böyle amatörce sözler sarfetmez...
[/b][/quote]

senin bahsettiğin ve aldıkları oyuncular yıldız değil sönük lambalar

evet azize yıldıvım amatörce sözler kullanmaz ama henryi alacağız demişlerdi ve sende destek vermiştin...
az kaldı eğer henry sene sonunda fenere gelmez ise 1 hafta gs formalı resmini kendine avatar yapacan. delikanlı adam sözünden dönmez haydi kral cimbomlu murat kardeşim benim. bağırda yer gök cim bommmm diye inlesin

DefectoR

<div class='quotetop'>(Caine &#064; Dec 13 2005, 11&#58;43 PM) [post=226926]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
senin bahsettiğin ve aldıkları oyuncular yıldız değil sönük lambalar

evet azize yıldıvım amatörce sözler kullanmaz ama henryi alacağız demişlerdi ve sende destek vermiştin...
az kaldı eğer henry sene sonunda fenere gelmez ise 1 hafta gs formalı resmini kendine avatar yapacan. delikanlı adam sözünden dönmez haydi kral cimbomlu murat kardeşim benim. bağırda yer gök cim bommmm diye inlesin
[/b][/quote]
Bak hala beni anlamıyorsun, dedim ki eğer Fenerbahçeli bir yönetici bu konuda açıklama yaparsa alırlar diorum, yönetici alıcaz deyip alamazsa dediğini yaparım En kral Fenerli Ünalcım

Quattro

Quattro

Üye
Sheva hariç diğerleri ben fenerde oynarım beni alın derse fenerbahçe alır türkiyeye getirir bu atıp tutan arkadaşların gözüne sokar (sözüm meclisten dışarı) daha öncedende olduğu gibi. Parasal konuda allaha şükür diğer kulupler gibi problemimiz yok. Ama ben gelmem derlerse zaten yapacak bişi yok...

Caine

Caine

Üye
murat gardaşım benimmmm. ben anlamam abi ben sana cim bom formasını giydirecem en şanlısından

eee sizin yöneticiler zaten başda gizlice görüşecek adam hayır deyince zaten basına biz görüşmedik etmedik diyecekler. kurtuluşun yok muratcım. en kral cim bomlu sen olacaksın. haydi başlayalım haydiiii.
murat
murat
murat
oooooooooooooooooo cim bom bommmmmmm

perfectlover

Üye
Bu haberin sallama ötesi olduğu ayan beyan ortada. Orası kesin. Fakat kesin olan birşey daha var ki Fenerbahçe Kulübü mevcut mali yapısı ve önümüzdeki yıllarda daha da artacak olan geliri ile istediği her türlü transferi gerçekleştirecek güce sahiptir. Geçmişte "Ancak ayakkabısını alırlar" diyenlere <span style="color:#FF0000">önemle</span> hatırlatırız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt