Van Hooijdonk Sezon sonu gidiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Van Hooijdonk Sezon sonu gidiyor
Bugün Samandıra Tesislerimiz`de bir basın toplantısı düzenleyen Hollandalı oyuncumuz Pierre Van Hooijdonk, gelecek sezon için Hollanda`nın NAC Breda takımı ile 1 yıllık sözleşme imzaladığını açıkladı.
Hollandalı oyuncumuz düzenlediği basın toplantısında, Fenerbahçe`de geçirdiği günlerde büyük mutluluklar yaşadığını ve sezon sonuna kadar Süper Lig ve Türkiye Kupası mücadelelerinde takıma destek vermek istediğini dile getirdi.

"Şu andan itibaren tamamen takımımın kalan maçlarına konsantre olmak istiyorum. Taraftarımıza bunun güvencesini veriyorum." diyen başarılı oyuncumuz, sezon sonuna kadar fikrini değiştirme olasılığının olup olmadığı şeklindeki bir soruya ise "Kararım kesin. NAC Breda ile anlaştım. 1 yıllık anlaşma yaptık." şeklinde yanıt verdi.

Türkiye`deki futbol kariyerini sezon sonu noktalayacağını anlatan Van Hooijdonk, "Belki gelecekte bir gün tekrar burada olabilirim" dedikten sonra, başka soru almayarak basın toplantısını bitirdi.

curunan

curunan

Üye
yararını çok gördük gitmesini istemezdim doğrusu :(

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
evet yaw cok uzuldum keske futbol kariyerini fenerbahcede noktalasaydı

Layblood

Üye
Daum saolsun adam burada bitiremedi kariyerini tr de.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Arkadaşlar gerçekten çook üzüldüm.. ve imzama yeni bir resim ekleyecem biraz sonra bununla ilgili....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...