Vampent Vdisk İçİn Yardim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

35plt35

Üye
    Konu Sahibi
Vampent Vdisk İçİn Yardim
Arkadaşlar emulatör uygulamaları bölümünde birçok vampent emulatörü mevcut.Fakat GBA dosyalarını açacak olan Vampent Vdisk emulatörü mevcut değil.Sahip olan veya link verebilecek olan varsa çok sevinicem.1 seneden beri arıyorum bulamıyorum.Sizlerden ve forum yöneticilerinden rica ediyorum bulan olursa lütfen paylaşsın

Şimdiden teşekkürler

35plt35

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar hiçmi yardımcı olanınız yok.Hadi arkadaşlarım bilmiyorsa admin lerdemi bakmıyor hiç.Lütfen adminlerimden cevap bekliyorum

akrepkral

akrepkral

Üye
arkadaşım bende v boy var game boy emilatörü ben kullandım çok memnun kalmıştım umarım işini görür...gba dosyalarını açıyordu sanırım al bir dene...

35plt35

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler akrepkral ama vboy bendede var.Vboy gbc dosyalarını açıyor.GBA açmıyor.Denedim ama Vboy başarılı bir emilaör.Dosyayı zipleyip koyuyosun ve azyer kaplıyo.GBA açmam için bana vdisk veya Vbag lazım.İlgi ve alakana teşekkür ederim.Görüşlerin veya yalnışlarım varsa lütfen bilgilendir

commodore_64_35

Üye
vbag açar gbayı anlışın var oda sitede mevcut zaten

qwertycuma

qwertycuma

Üye
emülatörün ne gibi katkısı var grafikler pek hoşuma gitmedi n-gage oyunları daha başarılı

Nazy

Nazy

Üye
emülatörün ne gibi katkısı var grafikler pek hoşuma gitmedi n-gage oyunları daha başarılı
ngage oyuları farklı bir platform diyilebilir aslında
ama Vampent, Sega Mega Drive2, Nintendo 8 BIT , Nintendo 64 ve GameBoy oyunlarını çalıştırmak için
gerekli programları derlemiş...
yani oyunların kalitesiyle vampentin bir alakası yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...