Vakıfbank Genel Müdürlüğü'ne Halil Aydoğan Getirildi


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu SahibiBaşbakan Yardımcısı Ali Babacan, Vakıfbank Genel Müdürlüğüne, Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Halil Aydoğan'ın getirildiğini bildirdi.

Habertürk televizyonunda canlı yayın programına katılan Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Vakıfbank Genel Müdürlüğü'nde nöbet değişimi açıklamasında bulundu. Süleyman Kalkan'ın yürüttüğü Vakıfbank Genel Müdürlüğü görevine, bankanın Yönetim Kurulu Başkanı Halil Aydoğan'ın getirildiğini belirten Babacan, Kalkan'ın ise Halkbank Yönetim Kurulu üyeliği görevine devam edeceğini belirtti. Kalkan'ın, Vakıfbank Genel Müdürlüğü görevinde güzel bir performans ortaya koyduğunu ve 3 yılda bankanın büyümesinin çok daha sağlam hale geldiğini belirten Babacan, kamu bankalarında her yıl rotasyon yaptıklarını, bankacılığın bunu gerektirdiğini dile getirdi. Halkbankası'nda yönetim kurulu üyesi olarak görev yapan bazı isimleri de Vakıfbank'a kaydırdıklarını açıklayan Babacan, o değişikliğin de bugünkü operasyonlardan biri olacağını bildirdi.
 
hikmet366

hikmet366

Üye
ne güzel iste teşekkürler.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

TheNightMare.
Cevap
0
Görüntüleme
307
TheNightMare.
arslansem
Cevap
0
Görüntüleme
902
arslansem
HeiLmasTer®
Cevap
0
Görüntüleme
306
HeiLmasTer®
İhtiyar007
Cevap
2
Görüntüleme
354
İhtiyar007
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt