Uzaylılar kaçırmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
Uzaylılar kaçırmıyor
Bilimadamları, kendilerini uzaylıların kaçırdığını iddia eden insanların büyük çoğunluğunda bir tür uyku bozukluğunun görüldüğünü açıkladılar. İngiliz uzmanların yaptığı araştırmaya göre, uzaylılar tarafından kaçırıldığını savunan kişiler, ‘uyku felci’ denen ve insanın yarı uyanık olduğu halde hareket etmesini engelleyen bir rahatsızlıtkan mustarip.

:artı: abuvice

msw

msw

Üye
Rüyada bile gidemedim uzaya

abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
bende :D

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Yakında gidersiniz :)

zoom

Üye
astral seyahat diye bişey var onla gidiliyomuş böyle uçuyosun felan bu uykuda kendiliğinden oluyomuş ama bide bunu kendi isteğinle yapmak varmış biraz zor iş aratırsanız goole bulursunuz

Salihyet

Salihyet

Üye
rüyadada olsa hoş şeydir be uzaya gitmek :DD

Nike

Üye
Yalan beyler inanmayın

SANCAR

SANCAR

Üye
ben de gitmek istiyom be uzaya :DD

cllgr

cllgr

Üye
uzaylıların işi gücü yokda insanları kacıracak,uzaya götürecek mantıksız bence.uzaylıların bizde daha ileri varlıklar oldugunu düşünürsek...

symbianboy

Üye
biraz mantıksız geldi :blink:

abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
:D

keano

Üye
evet evet dooru. cunku uykunun bi devresinde vucudu tamamen felc edio beyin(inanmasi guc ama gercek) bi sivi salgiliyo galiba, neyse iste karabasan'da ayni muhabbet yani o felcli haldeyken uyanan insanlar oluyo bu uyku bozuklugu yuzunden ve bi kabus goruyolar, genelde bi cadi veya canavar gelip uzerine oturuyo tabi sen felclisin ve hicbisey yapamiyosun, cok salak bi durum yani. hatta eski caglarda kabuslarini cizen bi suru ressam var. yanibaslarina oturan bi cadiyi cizmis cogunlugu.

neyse uzaya bende cikmak istiom...ilerde $oyle Doritos veya Cocaola ac-kazan uzay yolculugu kampanyalari baslatir belki....o zaman gideriz..

Caine

Caine

Üye
ehh bari bende bu gece o niyetle uyuyayımda bi neptüne felan gidip geliyim :DD

abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
:ehe:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ben 2 kere gittim geri yolladılar.. :D

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Originally posted by msw@Nov 5 2005, 06:28 AM
Rüyada bile gidemedim uzaya
[post=204173]Quoted post[/post]​

napalım kadersiziz :ehe:

alpertemmuz

alpertemmuz

Üye
ingiliz hükümeti daha geçen yıl bundan 48 yıl önce hava sahalarında bulunan bir cisimin takip edilmeye çalışıldığını ancak aniden yok olduğunu açıklamıştı......ki o zamanki uçaklar en fazla 250 km hız yapabiliyor....nasıl oluyorda bu cisim kimseye görünmeden kayboluyor .....arkadaşlar yalnız değiliz.....kabul etmek zor geliyor olabilir ama dünya dışı varlıkların olduğu bunda 50-60 yıl öncesinden bile biliniyordu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt