UzardWeb Browser Flash Destekli - Tüm Android

• 19 Nisan 2011
  • 7446 Okunma
  • 10 Cevap

1. adnan2542 bunu beğendi.
  2. windows mobile kullanırken bunu kullanıyordum fakat çok yavaştı ya tam bir işkenceydi :kotu: umarım androidde yine aynı değildir gerçi buna gerek kalmıyor skyfire bu konuda çok iyi:oke::oke:

3. la skyfirede tr ye engellı omur torpusu ula xd :angry::angry:

----------Eklendi @ 18:53:03 ---------- Yazıldı @ 18:52:08 ----------

:angry::angry:xd

4. Kurdum ama çalıştıramadım.nereye dokunsam telefon titriyor.kocaman yazılar falan ekrandan taştı.yapamadım mı nedir anlamadım kaldırdım hemen.

5. Dostum sen uzayda yaşıyorsun herhalde android markete gir skyfire yi indir kullan.androidde çalışıyor.şimdi skyfireden yaziyorum

6. skyfire iyi ancak ben mesela aynı sitede 10 parçalı videoları izleyemiyorum..bu parçalardan herhangibir tanesi açılıyor..bilen varsa yardım etsin..

7. Arkadaşlar Miren Browser deneyen oldu mu hiç. Flash destekli ve inanılmaz hızlı, arayüzü ve kullanımı süper rahat..

Kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim

8. uygulama için tşkler

9. Mc sekıl ne dıosun uzay muzay sende uzayda yasıosun ıyı oku ben burda paylasım yaptım androıdde olabılır ama wın mobıle ve symbıanda yasaklı ıyı oku

10. Okumam yazmam var dostum Biliyorum zaten onlarda yasakli oldugunu...sen tr ye engelli diyorsun ama

11. ooopss.. kavga yok.. relaxx..

Yüklüyor...
19/11/2018 - 16:10