Uzaktan yönetici v 1.1

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cool_eagle

Üye
    Konu Sahibi
Uzaktan yönetici v 1.1
uzaktan yönetici v 1.1
*sistemi kasma sorunu giderildi
*otomatik başlama eklendi

programın bazı resimleri

AŞAĞIDAKİ KODLARIN ÇALIŞMASI İÇİN ANA PROGRAMIN BAŞLAMASI GEREKİR.

ANA PROGRAMI BAŞLATMAK İÇİN ‘MENÜDEN ANA PROGRAMI AÇ’ veya ÖNCEDEN BELİRLEDİĞİNİZ ŞİFREYİ SMS İLE YOLLAMALISINIZ.

TELEFONUNUZU UZAKTAN YÖNLENDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ KODLARI SMS İLE TELEFONUNUZA YOLLAMANIZ YETERLİDİR.

kapan = TELEFONUNUZU KAPATIR. BELİRLİ Bİ SÜREDEN SONRA KAPATMAK İÇİN kapan KOMUTUNDAN SONRA BOŞLUK BIRAKARAK SANİYE OLARAK SÜREYİ GİRİNİZ. (ÖRN: kapan 36)

yenidenbasla = TELEFONUNUZU YENİDEN BAŞLATIR BELİRLİ Bİ SÜREDEN SONRA YENİDEN BAŞLATMAK İÇİN yenidenbasla KOMUTUNDAN SONRA BOŞLUK BIRAKARAK SANİYE OLARAK SÜREYİ GİRİNİZ. (ÖRN : yenidenbasla 50)

seskaydet = TELEFONUNUZDA GİZLİ SESKAYDI YAPAR. SESKAYDININ SÜRESİNİ seskaydet KOMUTUNDAN SONRA BOŞLUK BIRAKARAK DAKİKA OLARAK SÜREYİ GİRİNİZ (ÖRN: seskaydet 15)

sesyolla = TELEFONUNUZDA GİZLİ SESKAYDI YAPAR VE MMS İLE SİZE YOLLAR. SESKAYDININ SÜRESİNİ sesyolla KOMUTUNDAN SONRA BOŞLUK BIRAKARAK SANİYE OLARAK SÜREYİ GİRİNİZ (ÖRN: sesyolla 45)

fotocek = TELEFONUNUZDA GİZLİ FOTOĞRAF ÇEKER. FOTOĞRAF ADEDİ İÇİN fotocek KOMUTUNDAN SONRA BOŞLUK BIRAKARAK FOTOĞRAF ADEDİNİ GİRİNİZ (ÖRN: fotocek 19 )

fotocek2 = TELEFONUNUZDA ÖN KAMERADAN GİZLİ FOTOĞRAF ÇEKER. fotocek2 KOMUTUNDAN SONRA BOŞLUK BIRAKARAK FOTOĞRAF ADEDİNİ GİRİNİZ (ÖRN: fotocek2 19)

ekrangoruntusu = TELEFONUNUZDA GİZLİ EKRAN GÖRÜNTÜSÜ. RESİM ADEDİ İÇİN ekrangoruntusu KOMUTUNDAN SONRA BOŞLUK BIRAKARAK RESİM ADEDİNİ GİRİNİZ (ÖRN: ekrangoruntusu 19)

smskaydet= BU KOMUT TELEFONA GELDİKTEN SONRA GİDEN VE GELEN BÜTÜN SMS LERİ KAYDEDER( ÖRN= smskaydet)

fotoyolla = TELEFONUNUZDA FOTOĞRAF ÇEKER VE MMS İLE YOLLAR. BU KOD SADECE 1 RESİM YOLLAR. (ÖRN: fotoyolla)

ekrangoruntusuyolla = TELEFONUNUZDA EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ALIR VE MMS İLE YOLLAR. BU KOD SADECE 1 RESİM YOLLAR. (ÖRN: ekrangoruntusuyolla)

sessiz = TELEFONU SESSİZE ALIR. (ÖRN:sessiz)

ara = SMS ATTIĞINIZ TELEFONU ARAR. (ÖRN: ara)

sil = TELEFONUNUZDAKİ GELEN VE GİDEN TÜM SMSLERİ SİLER (ÖRN: sil)

kilitle = TELEFONUNUZU KİLİTLER. TUŞKİLİDİ AÇILMAZ. KAPATMA TUŞU DAHİL HİÇBİR TUŞ KİLİDİ AÇAMAZ. SADECE SMS İLE cik KOMUTU AÇAR. (ÖRN: kilitle)

cik = PROGRAMI KAPATIR. (ÖRN= cik)

yardım = PROGRAMDAN HANGİ KODLARI KULLANACAĞINIZI SMS İLE SİZE GÖNDERİR (ÖRN= yardim)

YOLLANAN SMSLERDE HATALARI ENAZA İNDİRMEK İÇİN HER KODUN ÖRNEĞİ VERİLMİŞTİR.
BÜTÜN KODLARI KÜÇÜK HARFLE VE TÜRKÇE KARAKTER KULLANMADAN ÖRNEKTEKİ GİBİ YOLLAYINIZ.

BURDA ANLATILAN HERŞEY PROGRAMDA YARDIM BÖLÜMÜNDE MEVCUTTUR.

yardım doyasını indirmek için :

programı kullanmak için son sürüm python ve modul pack gereklidir.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: abdulbaki123 ve aga27

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Program eklendi fakat yardım dosyasının indirme linki bozuk. Düzeltebilirseniz iyi olur.

Teşekkürler.

cool_eagle

Üye
    Konu Sahibi
link düzeltildi :)

Bulut_86

Bulut_86

Üye
Teşekkürler elinize sağlık

TROJAN_43

TROJAN_43

Üye
teşekkür ederim güzel proğram

bymen07

Üye
vay be bu pyhton gercekten büyülü bir buluş :) bosuna nasa bunu kullanmıyor .emeginize saglık insallah 3230 da calısır :)

İmparatore

İmparatore

Üye
eline salik yararli bir programm

ryuk

ryuk

Üye
Teşşekürler deneyeceğim.

myaman82

myaman82

Üye
paylaşımın için teşekkürler

MBA13

Üye
dostm çok saol çok harika pro ama sen son sürüm python ve modul pack i de bi eklesen daha ii olacak şimdiden çok saol emeğine sağlkkk....

he bu arada tel 3230

cool_eagle

Üye
    Konu Sahibi
dostm çok saol çok harika pro ama sen son sürüm python ve modul pack i de bi eklesen daha ii olacak şimdiden çok saol emeğine sağlkkk....

he bu arada tel 3230

siteden bulup indirebilirsin. üst konulara bak;)

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Güzel bir programa benziyor :hmmm
Deneyeceğim; teşekkürler cool_eagle.

FATİH_58

FATİH_58

Üye
eyvallah

TERMİNATÖR2233

TERMİNATÖR2233

Üye
kardeş bu pro bozukmu sessiz sms gönderdim çalışmadı

hacker_remo

Üye
kardeş ben n73 kullanıyorum ama bende sis calışmıyor ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt