Ayrıştırma Hatası Apk Yükleme Sorunu >>ÇÜZÜMÜ<<

Sponsorlu Bağlantılar

mersimersi33

mersimersi33

Üye
    Konu Sahibi
Ayrıştırma Hatası Apk Yükleme Sorunu >>ÇÜZÜMÜ<<
Merhaba arkadaşlar bu konuda pek bir açıklama yoktu. Uygulama veya oyun sevdiniz ve telefonun hafızasına attınız bide o ne:blink: ayrıştırma sorunu apk API değeri yüksek telefonun android sürümü düşük yani API level 14.. Üzülmeyin bir çözüm var:alkis

Root gerekmez...

Apktool ile düzenleme yapacağız.. Düzenleme de sadece AndroidManifest.xml i veya apktool.yml dosyasında şu satırı bulacağız..
örnk:1
sdkInfo:
minSdkVersion: '15' :smdance: '10' veya '9' yapacaz '15' i silecez telefonun modeline göre.
targetSdkVersion: '23' :smdance: eğer yüklenmiyorsa bu kısmı siliniz.
örnk:2
sdkInfo:
minSdkVersion: '15'

API leveller burada android sürümüne göre

Arkadaşlar ben bir çok uygulamayı oyunların API'i düşük yaptım ve çalıştı telefon APK'i görüyor..

Bazı uygulamalarda sıkıntı olabilir ancak ben şu ana kadar sıkıntılı bir durum yaşamadım.. Açılmayan oyun ve uygulamalar

KONU BANA AİTTİR...:turkiye:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: AIS

Silinen Üye 2498213

Silinen Üye 2498213

Kapalı Hesap
Yalnız şöyle bir sıkıntı var. Nasıl bilgisayara her oyunu sistem gereksinimlerimiz yetmediğinden dolayı kuramıyorsak; androidde de maalesef aynı dürüm söz konusu. Yani siz ne kadar yazılımsal olarak oynama yapsanız da, belli bir süreden sonra bu işlemler yetmeyecektir. Donanımınız uygulamanın istediği özellikleri karşılamıyorsa, ne kadar uğraşırsanız uğraşın bir sonuç ifade etmezz. Ama kısmi olarak güzel bir çözümmüş. :):teslimol:

mersimersi33

mersimersi33

Üye
    Konu Sahibi
Yalnız şöyle bir sıkıntı var. Nasıl bilgisayara her oyunu sistem gereksinimlerimiz yetmediğinden dolayı kuramıyorsak; androidde de maalesef aynı dürüm söz konusu. Yani siz ne kadar yazılımsal olarak oynama yapsanız da, belli bir süreden sonra bu işlemler yetmeyecektir. Donanımınız uygulamanın istediği özellikleri karşılamıyorsa, ne kadar uğraşırsanız uğraşın bir sonuç ifade etmezz. Ama kısmi olarak güzel bir çözümmüş. :):teslimol:
Zaten belirttim bazı uygulamalarda sıkıntı oluyor ancak benim sevdiğim bir kaç oyunu eski sürümOs v2.3.6 ya yükledim gayet sıkıntısız bide APK EDİTOR UYGULAMASI android Os v2.3.6 için çalışıyor normalde üst sürüm gerekiyor. sıkıntısız bir çok uygulama yükledim... bide Şunu belirtmek isterim oyunlar için obb dosyalı uygulamaları apk ile birleştirebilirsiniz bunun için bir konu açacağım..

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2498213

ishakdroid

Üye
telefon açılma ekranında takılı kaldı bunun rom atmaktan başka seçeneği varmıdır. faydalı konu için teşekkürler

M.F.E

Üye
telefon açılma ekranında takılı kaldı bunun rom atmaktan başka seçeneği varmıdır. faydalı konu için teşekkürler

Daha detaylı anlatabilir misiniz? Durup dururken mi açılma ekranında kaldı?

mersimersi33

mersimersi33

Üye
    Konu Sahibi
Anlıyorum Ancak bu konuda ne yapılırsa yapılsın telefon boot ta kalmaz. Çünkü sistemsel bir konu değil ayrıca siz tam olarak neler yaptınız. boot ekranında kalıyorsa twrp yükleyip stock rom ise boot sektörünü yeniden yüklemek, olmadı ise telefon sistemini vs yedeklemesini alıp hard format çekmek wipe ler le yapıp temizlemek... öncelikle en son ne yaptı iseniz belirtin bu dediklerim bir kaç yöntem dahası var.

zaferusta

zaferusta

Üye
Android 2.1 e uygun apktool uygulamasını nerden bulacağım

mersimersi33

mersimersi33

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt