UYGULAMALAR yüzünden Telefon HAFIZA nız mı doldu ? O zaman Hafıza Kartına Taşıyın ! İçeri Gell

Sponsorlu Bağlantılar

sotkalı

sotkalı

Üye
    Konu Sahibi
UYGULAMALAR yüzünden Telefon HAFIZA nız mı doldu ? O zaman Hafıza Kartına Taşıyın ! İçeri Gell
MOBİLE GO ANDROİD BÜYÜK BİR BAŞARIYA DAHA İMZA ATTI.

TELEFONU PC YE BAĞLADIKTAN SONRA PROGRAM İLE NELER YAPILABİLİR ?

1 - Mesaj okunup yazılabilir

2 - müzik eklenip alınıp silinebilir

3 - uygulama yüklenebilir

4 - sistem yedeklenebilir

5 - TELEFON HAFIZASINDA Kİ UYGULAMALAR HAFIZA KARTINA TAŞINABİLİR !! :D ( Beni Oku Dosyasında Açıklama Mevcut)

USB Yİ bağlamadan önce USB ayıklama modunu aktif edin. telefonu bağlayın. siz çayınızı yudumlarken program driverları indirsin.... vee :) iyi eğlenceler

LİNK :

Link yenilenmeyecektir .

• Beğen
Tepkiler: soyupakhasan, fed, akula ve 9 diğerleri

KayraBey

KayraBey

Üye
Teşekkürler

onlers

Üye
Teşekkürler. Program ile uygulamaları hafıza kartına taşınması gerçekleşti.

corus54

corus54

Üye
1 saniye kala sürdür diyor dosyayı ama dosya açilmıyor bir kontrol edermisin

sotkalı

sotkalı

Üye
    Konu Sahibi
indirirken mi , program sırasında mı açıklık getirirsen yardımcı olabilirim

Ertuğ Şan

Ertuğ Şan

Üye
Telefonun hafızasına kurulan uygulamaları mı hafıza kartına taşıyor,roma yüklü uygulamalarıda taşıyor mu mesala facebook gibi? Microsoft Essential virüs programı 7 tane tehdit algıladı ve dosyayı sildi

Ertuğ Şan

Ertuğ Şan

Üye
Kendi indirdiğimiz uygulamaları hafıza kartına taşıyor,örnek antivirüs programı.
Kurarken yapılacak işlemler:ayarlar/uygulamalar/geliştirme/hata ayıklama modu açık olacak
Ayarlar/pcye bağlan/bağlantı türü/usb bağlantısı
Kolay gelsin

sotkalı

sotkalı

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Kullandığım şeyi winrar olarak yükledim ve attım üstelik Resimleri bile var. Bende de virüs tespit etti. fakat bir sorun ile karşılaşmadım. yorumlarda arkadaşların işlemleri başarılı olarak gerçekleştiği yazıyor. dilerseniz programın orjinal sitesinden indirin ne diyebilirim ki... sadece emeğe saygı diliyorum. İyi eğlenceler, iyi forumlar.

esokmen

esokmen

Üye
Tesekkurler

Ertuğ Şan

Ertuğ Şan

Üye
Arkadaşlar Mobile Go programı var windowsta c: sürücüsüne yükleyin,telefonu usb bağlantısından açın,ayarlar/uyhulamalar/geliştirme/hata ayıklama modunu açıp bilhisayara bağlayın.ben kullanıyorum kullanımı kolaydır

sotkalı

sotkalı

Üye
    Konu Sahibi
Zaten bu program da mobile go programı arkadaşım...

corus54

corus54

Üye
indirma esnasında % 99 indirmeyı surdur dıyor ama arşiv hasarlı

- - - Eklendi - - -

kendı sıtesınden ındırdım ELVEDA USB KABLO

- - - Eklendi - - -

ELİNE AGLİK THANK YOU

ihsanca

Üye
eset virüslü dosya dedi ve daha indirmeden sildi

esokmen

esokmen

Üye
Tesekkurler

enver1711

Üye
Mobile Go Usb Control.exe virüslü arkadaslar o yüzden inmez

cosi

cosi

Üye
Teşekkürler

nefretsiz

nefretsiz

Üye
Allah razi olsun 2 haftadir bunu ariyodum inş. çalışır :D

Kurfali66

Üye
Bağlanamadı bir türlü

Ertuğ Şan

Ertuğ Şan

Üye
[h=2]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ALINTIDIR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Root gerektirmez! Telefon belleğinden Hafıza kartına Taşıma Unlock[/h]KAYIT YERİNİ DEĞİŞTİRMEKTEDİR! ROOT OLAYINDAN daha SAĞLIKLIDIR GÜNCELLEME YAPABİLİRSİNİZ,CİHAZ GARANTİ DISINA CIKMAZ, KORKMADAN KULLANABİLİRSİNİZ SU ANA KADAR CİHAZLARDA SORUN YARATMADI

// bir cok program telefon hafızasına yüklenir, bunların cogu hafıza kartına tasıyamazsınız. telefon hafızası bir süre sonra şişer
// programın amacı hafıza kartına tasınmayan programların kilidini acması ve istediginiz programı rahatca hafıza kartına tasıyabilirsiniz.
// varsayılan kurulum yeri olarak hafıza kartını yapacak ve rahatca uygulamalar hafıza kartına kurulacak ya da siz taşıma yapabileceksiniz.
// root gerektirmez en güzeli de bu! apps2sd programı ile aynı isi görmez! apps2sd uygulamasını acabilirsiniz sadece programları daha rahat tasıyabilmeniz icin!

Oneclick adını koydugum program benim gibi android acemesi elemanlar icin bir uygulama bu uygulamayıyapmamda ki sebep root yapmadan cogu uygulamayı hafıza kartına taşımak icindir. taşımak derken direk kendisi tasımıyor sadece adb kullanarak hafıza yeri değiştiriyor. bazı kullanıcılar özellikle bilmeyenler icin birebir bence.

a

• Beğen
Tepkiler: soyupakhasan

eenver

Üye
arkadaşım nasıl taşındıgınıda anlatırsan süper olur neye yıklayacaz ne diyecez filan

Üst Alt