Uygulama Yöneticisi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

reset123456

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama Yöneticisi
uygulama yöneticisini bulamadım yardımcı olur musunuz eğer program gerekiyorsa link atar mısınız

kralberk13

kralberk13

Üye
konuna şöyle açıklık getire bilirim kardeş
Cihazınıza bağlı olarak şu seçenekleri belirleyin:

• [*]Menü > Uygulamalar > Uygulama yöneticisi > Seçenekler > Ayarlar (ör. N85, N86, N95, N96)
    [*]Menü > Uygulamalar > Yüklemeler > Uygulama yöneticisi > Seçenekler > Ayarlar (ör. 6730c)
    [*]Menü > Araçlar > Uygulama yöneticisi > Seçenekler > Ayarlar (ör. E50, N76, N80)
    [*]Menü > Yüklemeler > Uygulama yöneticisi > Seçenekler > Ayarlar (ör. E51, E66, E71, E90)
    [*]Menü > Kntrl paneli > Uygulama yöneticisi > Seçenekler > Ayarlar (ör. E52, E72, E75, )
    [*]Menü > Kntrl paneli > Ayarlar > Uygulamalar > Uygulama yöneticisi (ör. X5-01, E5-00)
    [*]Menü > Ayarlar > Uygulama yöneticisi > Yükleme ayarları (ör. 5800xm, N97, 5230, 5233, X6-00, N8-00, E7-00, X7-00)
    [*]Menü > Ayarlar > Veri yöneticisi > Uygulama yöneticisi > Seçenekler > Ayarlar (ör. 5730xm)
    [*]Menü > Ayarlar > Ayarlar > Uygulamalar > Uygulama yöneticisi (ör. 6700 slide, C5-00)
    [*]Menü > Ayarlar > Uygulama yöneticisi > Kurulum ayarları (ör. T7-00, 801T)
    [*]NOKİA.COM DAN ALINTIDIR
    [*]Kardeş bunlardan hangisi sana uygunsa uygulama kaldıra bilirsin ancak bukadar yardımcı ola biliyorum :)
    [*]​yardımcı olmaya çalışırız/çalışırım

reset123456

Üye
    Konu Sahibi
benim nokia 603 seçemedim

kralberk13

kralberk13

Üye
bende nokia n8 belle var seninde 3 aşağı 5 yukarı aynıdır adımları takip et menü>ayarlar>yüklemeler>yüklü uygulamarı dene bakiyim sonuç ne olcak buraya yaz sonuc

reset123456

Üye
    Konu Sahibi
tamam orayı buldum yüklü programlar orada daha sonra ne yapacağım

kralberk13

kralberk13

Üye
kardeş diğer konuna bak orda yardım etmeye çalışçam/çalışıyorum

- - - Eklendi - - -

istersen bu konuyu kilitletip diğer konuya bakalım

reset123456

Üye
    Konu Sahibi
olur

kralberk13

kralberk13

Üye
konu kilit lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt