Uygulama Yöneticisi Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama Yöneticisi Sorunu
Arkadaşlar bi kaç gündür uygulama yöneticisine giriyorum hafıza taranıyor diyor ve öylece kalıyor yüklü uygulama listesi gelmiyor menüye giremiyorsun teli açıp kapıyorum artık we uygulama kaldırma işlemi yapamıyorum mesela telde mod v4 yüklü yenisi çıkmış v7 eskiyi kaldırmam gerekiyor haliyle menüde görünmüyor bu yüzden uygulama yöneticisine giriyorum fakat o da açılmıyor farklı uninstall proları kullandım onlarda mod u görmüyor sorun nerde olabilir bi bilgisi olan warsa yardımcı olursanız çok sewinirim. Çok fazla uygulama yüklü olduğu için yapabilirmi acaba ? Şimdiden teşekkürler.

kol@j

kol@j

Üye
yazılım bozulmuş olabilir...
fabrika ayarlarını dön bence

olmazsa...

yazılımı yenilersen bence sorun kalmaz...
eğer bu durumda çözülmezse bilgi telefonda bir sorun vardır...

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
walla açıkçası yazılım atmasını beceremiyorum anca nokia shop a gitmem gerekir fakat bunun dışın da hiç bi sorunum yok telde canawar gibi nasıl bozulur ki yazılım onu da yeni farkettim. bi fabrika ayarlarına dönüp deniyeyim olmazsa umarım sorun çıkarmaz bu telde o tür şeyler yapmak korkutur oldu beni. Sağı solu belli olmuyor.

Uruloki

Uruloki

Üye
ayarlar>telefon>telefon yönetimi>orj.tel.ayarları>geri yükle yap olmadı alttaki seçenek var veri sil geri yükle diye onu yap ama bunu yapmadan önce telefonu yedekle

• Beğen
Tepkiler: kol@j
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
ohh be bişey yapmama gerek kalmadı teli 2. kapatıp açışım tekrar deniyeyim dedim oldu bu sefer açıldı tekrar olurmu bilmiyorum ama yinede ilgin için teşekkürler kardeş...

nonamex

Üye
Aynı sorun bende de var çok uygulama yüklü, N8 diye normal karşılıyorum :ehe

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Aynen insan oğlunun gözü doymuyor ne bulsak yüklüyoz sanki hepsini kullanıyozda tamam faydalı uygulamada çok ama biz sanırım biraz ... çıkarıyoruz. Ama bu tele de gider yaa yüklemeye dewam :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt