Uygulama yarışması Destekleyin beni

Sponsorlu Bağlantılar

mk148a

mk148a

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama yarışması Destekleyin beni
Arkadaşlar indir.com'un düzenlediği mobil uygulama yarışmasındayım, şuan 15.yim ve son 1gün kaldı. İlk 10'a girmem lazım, maxicep ailesi olarak desteklerinizi istiyorum sizden. uygulamamı bir çoğunuz duymuştur windowsphone'da hdtv tv izleme programı, forumda konusu mevcut. Aşağıdaki linkten desteklerinizi bekliyorum:

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
Arkadaşlar indir.com'un düzenlediği mobil uygulama yarışmasındayım, şuan 15.yim ve son 1gün kaldı. İlk 10'a girmem lazım, maxicep ailesi olarak desteklerinizi istiyorum sizden. uygulamamı bir çoğunuz duymuştur windowsphone'da hdtv tv izleme programı, forumda konusu mevcut. Aşağıdaki linkten desteklerinizi bekliyorum:
tamam şuanda facede beğendim reetwetledim ortak

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
Eyvallah dostum sağ olasın, yaklaşık 200 oya ihtiyacım var, toplarsam illk 10'u garantilerim
inşAllah bu forum yardımlaşma forumudur biz birbirimize yardım etmeyeceğizde kime yardım edeceğiz!

• Beğen
Tepkiler: mk148a
mk148a

mk148a

Üye
    Konu Sahibi
inşAllah bu forum yardımlaşma forumudur biz birbirimize yardım etmeyeceğizde kime yardım edeceğiz!
Bak adamı nasıl desteklemişler :
o da şuan benim rakibim ve adamın 1472 oyu var 1. ben 618 oyum var şuan 13. falanım 50-60 oy alırsam ilk 10a girerim ama garanti olsun diye 200 lazım millet son gün abanacak :( İşin komik yanı mağazada hiç yorum almayan yada 100 yorumu geçmeyen uygulamalar halk oylamasında ne hikmetse benden önde.Ama ilk10a girersem juri değerlendirmesi olacak o 10 uygulama içinden en azından windows phone'da 2.lik alırım diye düşünüyorum

Üst Alt