Uygulama versiyonları

Sponsorlu Bağlantılar

turbetfur2

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama versiyonları
Arkadaşlar ios kullandığım için android işletim sistemi hakkında bilgim olmadığı için soruyorum. Örneğin googleplayde youtube uygulamasına güncelleme geldi bunun bizim teldeki android versiyonu ile ilgisi varmı yani uyumlu olmadığı için yüklenemiyor gibi bir sorunla karşılaşabilirmiyiz?

szqn55

szqn55

Üye
anlamadım ki ios ile android sürümü aynı mı güncellenir diyosun

turbetfur2

Üye
    Konu Sahibi
anlamadım ki ios ile android sürümü aynı mı güncellenir diyosun
Yok üstad diyelimki youtube android 4.4.2 istiyor benim androit tel 4.4.1 yüklü ve telin androidini güncelleyemiyorum. Youtube yükleyemezmiyim?

szqn55

szqn55

Üye
4.4.1 e yutube yüklersin niye yüklenmesin 2.3 de bile youtube var telinden mağazaya gir youtube yaz

turbetfur2

Üye
    Konu Sahibi
4.4.1 e yutube yüklersin niye yüklenmesin 2.3 de bile youtube var telinden mağazaya gir youtube yaz
Android kullanıcısı olmadığım için bilmiyordum. İosda appstorede bir uygulamanın versiyonu iphondakine uymuyorsa yüklenmiyor. Birde iphonu update edemeyince eğer elinizde eski versiyon youtube yüklü değilse nette eski versiyon youtube aramak zorunda kalıyorsunuz. Androide geçmeyi düşünüyorumda bu sorular kafama takılıyordu. İphone 4S in küçük ekranından bıktım artık. Bakalım belki asus zenfone 6 alabilirim

szqn55

szqn55

Üye
dostum hiç sıkıntı yapma sen andoidde imkansız diye bişe yok gibi :D yüklenmese bile modlu olanlar yükleniyo insanlar portluyo :D

turbetfur2

Üye
    Konu Sahibi
dostum hiç sıkıntı yapma sen andoidde imkansız diye bişe yok gibi :D yüklenmese bile modlu olanlar yükleniyo insanlar portluyo :D
Teşekkürler yardımların için . Jailbreaklı iphone kullanıyorum yıllardır ama halendaha bazı şeyler can sıkıyor. İosda 3G üzerinden youtube izlerken youtube çözünürlük ayarlarına izin vermiyor ama androit izin veriyor. Gerçi birkaç yöntemle bunu aşıyoruz ama gereksiz işkemler yapıyoruz. Asus zenfone tzvsiye edermisin?

szqn55

szqn55

Üye
ben yeni popülersiz telefonlara hiç göz atmam ilgilenmem uzun zamandır samsung kullandım iphone kullandım ama s4 den memnundum sattığıma pişmanım ama 2 3 aya note 3 alacağım allah izn verrse android 5 alacak olan telefon al asus geçmez android 5 e

turbetfur2

Üye
    Konu Sahibi
ben yeni popülersiz telefonlara hiç göz atmam ilgilenmem uzun zamandır samsung kullandım iphone kullandım ama s4 den memnundum sattığıma pişmanım ama 2 3 aya note 3 alacağım allah izn verrse android 5 alacak olan telefon al asus geçmez android 5 e
Nette yazılanlara göre asusda geçecekmiş. Yorumları okuyorumda herkes övüyor onu özellikle fiyat ve performans açısından.

szqn55

szqn55

Üye
diyorum ya araştırmam ilgilenmem lg samsung sony htc harici telefnlarla ilgilenmem

Üst Alt