Oyun Uygulama Verisini Değiştirme

Sponsorlu Bağlantılar

v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama Verisini Değiştirme
Merhaba. Mesela Bende Bir Oyun Var Ve Başlangıç Parası 0. Ben Bu Uygulamayı Editleyerek Değiştirmek İstiyorum. Nasıl Yapabilirim?
@Buğra @ANIL Kimse Yok mu?

v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Kimse Bilmiyor Mu?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
eğer internete bağlı çalışan bir oyun değilse;
"Gamekiller" gibi oyun için değişken taraması yapıp, değişkenlere yeni değerler atayan yazılımlar ile
yapabilirsiniz

Son düzenleme:
v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
eğer internete bağlı çalışan bir oyun değil;
"Gamekiller" gibi oyun için değişken taraması yapıp, değişkenlere yeni değerler atayan yazılımlar ile
yapabilirsiniz
Fakat Ben Oyunun Verisi Degistikten Sonra Kaydedip, Oyun Baska Biri Tarafindan Açıldığında Benim Ayarladigim Sekilde Olmasini İstiyorum.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Fakat Ben Oyunun Verisi Degistikten Sonra Kaydedip, Oyun Baska Biri Tarafindan Açıldığında Benim Ayarladigim Sekilde Olmasini İstiyorum.
Başkası derken ??
Eğer oyun multiplayer ya da internet üzerinden oynanıyorsa; para gibi veriler Oyunun kendi DataBaseinde saklanır
ve cihaz içi değerlerle oynayarak değiştiremezsiniz

v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Başkası derken ??
Eğer oyun multiplayer ya da internet üzerinden oynanıyorsa; para gibi veriler Oyunun kendi DataBaseinde saklanır
ve cihaz içi değerlerle oynayarak değiştiremezsiniz
Onlin Değil. Başkası Derken mesela oyun açıldı. Başlangic parasi 0. Ben editor ile bu degeri editleyerek 1 yapacağım mesela. Ve kaydediyorum. Baska biri de oyunu actiginda 1 olarak görmesini istiyorum.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Oyun üzerinde yapılacak değişiklikler her zaman geçerli olmayabilir, APK exracting uygulamaları mevcut ama kesin olur diyemem.

v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Oyun üzerinde yapılacak değişiklikler her zaman geçerli olmayabilir, APK exracting uygulamaları mevcut ama kesin olur diyemem.
Uygulama ismi varmı? Hem exract yaparsam hangi bilgileri değişmek gerekir?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Uygulama ismi varmı? Hem exract yaparsam hangi bilgileri değişmek gerekir?
Bilgileri demek istediğim yapmış olunan değişiklikler yani oyun içi.
Daha pratik olması için bunu yükle ve açıp uygulama yazan kısma girip almak istediğini üzerine uzun basarak işaretle ve aşağıda yedekle gözükecek ona bas ve biraz bekle bittiğine dair mesaj baloncuğu çıkacak onu görünce dahili hafızadan "backups/apps" klasöründe bulabilirsin.
Eğer oyunun obb kısmı da varsa onu da elle alıp arşivleyip göndermelisin.

v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Bilgileri demek istediğim yapmış olunan değişiklikler yani oyun içi.
Daha pratik olması için bunu yükle ve açıp uygulama yazan kısma girip almak istediğini üzerine uzun basarak işaretle ve aşağıda yedekle gözükecek ona bas ve biraz bekle bittiğine dair mesaj baloncuğu çıkacak onu görünce dahili hafızadan "backups/apps" klasöründe bulabilirsin.
Eğer oyunun obb kısmı da varsa onu da elle alıp arşivleyip göndermelisin.
Siz galiba yanlis anladiniz. Ben oyun acilisinda 0 olan degeri 1 yapmak istiyorim. Ve apk halinde.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Siz galiba yanlis anladiniz. Ben oyun acilisinda 0 olan degeri 1 yapmak istiyorim. Ve apk halinde.
Yukarda bir uygulama önerilmişti önce önerileri deneyiniz. Bu tür hack uygulamalarını kullanmadığım için hangisi nasıldır bilemiyorum, mantıken eğer APK dosyasında doğrudan değişiklik olursa zaten bu doğrudan oyunu etkiler ve APK alınıp başkasına atılınca da aynı şekilde değişiklikler yansıyacaktır.

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
arkadaşın demek istediği oyundaki kendi hesabının parasını çoğaltmak değil sanırım direk oyunun kodlarıyla oynayarak yeni hesap açtıklarında da başlangıç değerlerinin değişik olmasını istiyor anladığım kadarıyla . Lucky Patcher ile apkyı düzenleyebilirsin fakat başlangıç değerleriyle oynanabiliyor mu bilmiyorum . Oyun içi satın almaları ücretsiz hale getirebilirsin veya oyun reklamlarını kapatabilirsin fakat dediğin gibi değer değişir mi bilmiyorum .

• Beğen
Tepkiler: v30xy
v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşın demek istediği oyundaki kendi hesabının parasını çoğaltmak değil sanırım direk oyunun kodlarıyla oynayarak yeni hesap açtıklarında da başlangıç değerlerinin değişik olmasını istiyor anladığım kadarıyla . Lucky Patcher ile apkyı düzenleyebilirsin fakat başlangıç değerleriyle oynanabiliyor mu bilmiyorum . Oyun içi satın almaları ücretsiz hale getirebilirsin veya oyun reklamlarını kapatabilirsin fakat dediğin gibi değer değişir mi bilmiyorum .
Demek İstedigim Tamda Bu. Apk Editor Diye Uygulama Var Ondan Editliyecem.

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Bu arkadaşın kullandığı program ile yapabilirsin tahminimce . Kodların içinden oynamak istediğin değerleri bularak değiştirebilirsin . Değiştirmek istediğin değerlerin ingilizcelerini bulmayı dene . Misal ; Para için {Coin , Money ,Cash} vs. isimler
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Bu arkadaşın kullandığı program ile yapabilirsin tahminimce . Kodların içinden oynamak istediğin değerleri bularak değiştirebilirsin . Değiştirmek istediğin değerlerin ingilizcelerini bulmayı dene . Misal ; Para için {Coin , Money ,Cash} vs. isimler
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Bende de o program var fakat money cash gibi aramaları denedim ve bulunmuyor.

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Ben salladım zaten belki de kodlamalarda öyle bir değer olmuyordur ama hani "coins_at_start=0" gibi bir değer olabilir mi acaba demiştim :/

v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Kimse Yok Mu Bilen.
Ben salladım zaten belki de kodlamalarda öyle bir değer olmuyordur ama hani "coins_at_start=0" gibi bir değer olabilir mi acaba demiştim :/
Herseyi denedim. Nafile

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Yeni bir konu aç istersen oyunun ismini - apk' sını ver buna şu şu şu özellikleri ekleyebilecek var mı diye , belki o zaman yardımcı olurlar .
Benim mobil cihaz olsa uğraşırdım biraz da bozuldu o da ondan birşey yapamıyorum .

Üst Alt