Uygulama Lazim

Sponsorlu Bağlantılar

dawid

dawid

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama Lazim
arkadaslar merhaba yakinda magaza kapancak bilindigi uzre o yuzden bazi uygulama larin kok dosyalarina ihtiyacim war acaba bulabilirmiyiz bunlar:sahibinden-eczane-airport-muwakkit ayrica telefonu yedeklemek nedir ne ise yarar saygimla

fnldstntn

Üye
qtweak ile sistemde yüklü olan bütün uygulamaların deb dosyalarını alablirsin...x ile...

dawid

dawid

Üye
    Konu Sahibi
qtweak ile sistemde yüklü olan bütün uygulamaların deb dosyalarını alablirsin...x ile...
bi deniyim umarim yapabilirim aslinda ustadim sen deb dosyalarini alip koysan buraya tam super olur lutfeeenhocam yapamadim nasil olucak bi anlatsan yada sen paketlesen

fnldstntn

Üye
bi deniyim umarim yapabilirim aslinda ustadim sen deb dosyalarini alip koysan buraya tam super olur lutfeeenhocam yapamadim nasil olucak bi anlatsan yada sen paketlesen
İlk olarak terminale apt-get install binutils komutunu gir ve binulits eklentisinin yüklendiğinden emin ol ardında qtweak ile x-1-1-a yolunu izle yedeklemenin tamamlanmasını bekle yedekleme /home/user/MyDocs/BackDeb dizininde olacak ordan istediğin uygulamaları ayıklayabilirsin....

dawid

dawid

Üye
    Konu Sahibi
ustadim deb olarak aldim uygulamalari fakat 3-5 kb kirpiliyor progranlardan o yuzden yuklerken paket dogrulanamiyor dedi simdi ne yapcaz?bilemedim

Seglopsi

Seglopsi

Üye
deb installer ile yuklersen sorun cozulur.

dawid

dawid

Üye
    Konu Sahibi
deb installer ile yuklersen sorun cozulur.
ustadim onu biliyorumda sonucta eksik debentleri indiriyor diye biliyorum debinstaller acaba ileride depolar kapanirsa ne olur

Seglopsi

Seglopsi

Üye
coderus deb-installer, aegis uzerinden dosya yuklemeye yardimci oluyor. o kirpiyor dedigin 3-5 kb'da programlarin sertifikalari var. bu sebepten dolayi yuklenmiyor zaten uygulamalar.

dawid

dawid

Üye
    Konu Sahibi
tamam ustadim simdi anladim cok tesekkur ederim saygilar