Uygulama Lazim

• 9 Ekim 2013
  • 475 Okunma
  • 9 Cevap

1. arkadaslar merhaba yakinda magaza kapancak bilindigi uzre o yuzden bazi uygulama larin kok dosyalarina ihtiyacim war acaba bulabilirmiyiz bunlar:sahibinden-eczane-airport-muwakkit ayrica telefonu yedeklemek nedir ne ise yarar saygimla

Yazan: dawid
  2. qtweak ile sistemde yüklü olan bütün uygulamaların deb dosyalarını alablirsin...x ile...

3. Bak ben bunu bilmiyordum.Öğrendiğim iyi oldu.:anlas:

4. bi deniyim umarim yapabilirim aslinda ustadim sen deb dosyalarini alip koysan buraya tam super olur lutfeeen
    ---
    hocam yapamadim nasil olucak bi anlatsan yada sen paketlesen

5. İlk olarak terminale apt-get install binutils komutunu gir ve binulits eklentisinin yüklendiğinden emin ol ardında qtweak ile x-1-1-a yolunu izle yedeklemenin tamamlanmasını bekle yedekleme /home/user/MyDocs/BackDeb dizininde olacak ordan istediğin uygulamaları ayıklayabilirsin....

6. ustadim deb olarak aldim uygulamalari fakat 3-5 kb kirpiliyor progranlardan o yuzden yuklerken paket dogrulanamiyor dedi simdi ne yapcaz?bilemedim

7. deb installer ile yuklersen sorun cozulur.

8. ustadim onu biliyorumda sonucta eksik debentleri indiriyor diye biliyorum debinstaller acaba ileride depolar kapanirsa ne olur

9. coderus deb-installer, aegis uzerinden dosya yuklemeye yardimci oluyor. o kirpiyor dedigin 3-5 kb'da programlarin sertifikalari var. bu sebepten dolayi yuklenmiyor zaten uygulamalar.

10. tamam ustadim simdi anladim cok tesekkur ederim saygilar

Yüklüyor...
21/09/2018 - 17:26