Ustalar lutfen bi yardimci olurmusunuz yardimlarinizi bekliyorum cfw mi yapcam ufak bir sorunum var

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Starboys.ibo

Starboys.ibo

Üye
    Konu Sahibi
Ustalar lutfen bi yardimci olurmusunuz yardimlarinizi bekliyorum cfw mi yapcam ufak bir sorunum var
Öncelikle Selamun Aleyküm Yardımınıza İhtiyacım Var Ustalar Kendı Cwf mı Yapıcagım Ama ufak Bi sorunum War .
Han gi modlar hangi FLASH dosyalarına atılır
rofs2ye hangi modlar ?
rofs3 e hangi modlar ?
coreye hangi modlar ?
uda ya hangi modlar ?
Elimde maxi Cep Üyelerinden aldıqım modlarım mevcut ama Ama ßazılarında neyın nereye Atılacaqı Yazmıyor
Yapacaqım CWF mi Sizlerle Paylasacaqım :)
Şimdiden Teşekkürler Arkadaslar Ustadlar . . .

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
ben sadece rofs2ye atıyorum

Starboys.ibo

Starboys.ibo

Üye
    Konu Sahibi
Bende öle yapmıştım ama dosya çakısması oluyor ondan ziyade rofs2 boyutu az olduqu ıcın dolunca telefon nokıa yazısında kalıyor .

Süleyman

Süleyman

Üye
Dosyalarda çakışma olur zaten. Fakat bu sorunun nasıl çözüleceğini yani herhangi dosyanın boyutu nasıl değiştiriliyor bilmiyorum. Çünkü S^3 hiç modlamadım. S^3 Modifiye FW bölümüne bak. orada CFW yapanlardan yardım iste. daha çabuk yardım alırsın.

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
çakışma illaki olacaktır tek tek modlama yaparak hangisi çakışıyor çakışmıyor bakacaksın tabi modlamaya başlamadan önce core kilidini kırmayı unutma

Starboys.ibo

Starboys.ibo

Üye
    Konu Sahibi
core kılıdını nasıl kırcam :S bu kılıt olayı dıger flash dosyalarındada gecerlımı ?

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
Çok basit. Nokia cooker 3.2 kullan .
-image boyutlarını değıştir
-core,rofs2 ve rofs3 ü sadece rofs2 de topla.
-atacağın modları oluşturduğun rofs2 ye uygula.
Bu şekilde çakışmadan kurtulabilırsin ayrıca c hafızasını arttırıp, core kilidinide açabilirsin.

Pckopat*

Pckopat*

Üye
core kilidini nokia cookerda sag ust tarafa tikladgnda 2B yazan yerleri 2C yaparak kirabilirsin bide S^3 te hazirladgn ya da hazir aldigin modlari rofs2 ile halletmeye calis corede genelde yazi tipi acilis ekrani muzik sesleri vs vardir rofs2 ye yukleyecegin programlarin yazilimini atabilirsin ama oncelikle yine cookerla rofs2nin boyutunu artirmayi unutma

Starboys.ibo

Starboys.ibo

Üye
    Konu Sahibi
usta su cakısmadan kurtulma yöntmını bırazdaha ayrıntılı anlatrmsın yoksa tektek uygulamak zorunda kalcam 60tane modu :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt