USB Robotu LG Optimus Black'imi Terketti

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sercanaktas

Üye
    Konu Sahibi
USB Robotu LG Optimus Black'imi Terketti
Merhaba Forumdaşlar,

Uzun bir aradan sonra tekrar yazıyorum. Özlemişim Maxicep'i :)

Bir sıkıntım mevcut. Hem Samsung Hem LG kullanıyorum. Ancak geçen gün acil dışarı çıkarken LG Optimus Black'imi USB'den çekip gittim. Son 3gündür farkediyorum ki, USB'yi taktığımda direkt şarza geçiyor Robot şekli çıkmıyor. Dolayısıyla telefonun hafıza kartına PC üzerinden erişemiyorum.

Ayarlar bölümünden USB hata ayıklama modunu ve SD kart erişim birimlerini etkinleştirdim ama çözülmedi.

Samsung'un Kies'i var ama LG'nin böyle bir programı var mı bilmiyorum. Şayet yoksa bunu nasıl çözebilirim. Netice de sürekli eskisi gibi SD kart adaptörü kullanmak istemiyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim.

technoshark

technoshark

Üye
farklı bir usb girişine tak telefonunu, driverlerini yükle ..

Kurulu ise kaldırıp tekrar kur sonrasında işlem tamamdır, umarım usb den çekerken sert bir şekilde çekmemişsindir.

sercanaktas

Üye
    Konu Sahibi
biraz kendisine sert davranmışım galiba, bataryayı çıkarttım geri taktım sonrasında tekrar "vira bismillah" diyip USBye taktım ve düzeldi. ayrıca tavsiye için de teşekkür ederim. Emeğine sağlık ...

• Beğen
Tepkiler: technoshark
technoshark

technoshark

Üye
biraz kendisine sert davranmışım galiba, bataryayı çıkarttım geri taktım sonrasında tekrar "vira bismillah" diyip USBye taktım ve düzeldi. ayrıca tavsiye için de teşekkür ederim. Emeğine sağlık ...

Genelde oluyor, sonrasında "USB Aygıt Tanınamadı" ibaresi çıkıyor çıldırmamak elde değil, bazen pc de çıldırıyor onun etkisi var :)

Rica ederim sorunun hallolmasına sevindim :)

RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
Sorunun cozuldugune sevindim bu arada baslik baya yaraticiydi :D

technoshark

technoshark

Üye
Kesinlikle zaten konu başlığı etkiledi beni optimus black'imi usb robotu terk etti :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt