usa-204 amfi mıd takımı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
devran_34

devran_34

Üye
    Konu Sahibi
usa-204 amfi mıd takımı
alpın usa-204 almıstım 2 sne önce bunu l300 e takmaya karar verdim bass olmadan mid takımı ile bide mid takımı l300 ün on kolonlarına yerine uyarmı 13cm yada 16 cm mı onuda sormak istedim hiç ölçmedim 99 model araba

bassız sadece mid takımı yardımını almak istiyorum sizlerden şimdiden herkese tesekurler amfi 150x4 cıkıslı iadere eder birşey yani

devran_34

devran_34

Üye
    Konu Sahibi
cevap verebilecek yokmu ??

quad4core

quad4core

Üye
bende bilmiyorum ama 13 cm olsa bile sanayide biraz kestirip 16 cm mid leri yerleştirebilirsin.Ayrıca ben senin yerinde olsam l300 gibi bagaj sıkıntısı olmayan bi arabaya (dolmuş) kabinli subwoofer takardım 4 çıkış anfini 2 çıkışını köprüleyip sub'a kalan 2 çıkışı da midlere verirdim..:good:

devran_34

devran_34

Üye
    Konu Sahibi
ismail saol yorumun için yardımcı olmaya calıstıgın için yeni kurmayı plan ladıgım sitem bu ::)

mg audıo mg-600.4 amfi ---145 tl
kıcker ds 650.12 16cm comp. ---130 tl
kıcker es 12 30 cm bass ---110 tl
16 cm mid takımı cepliği cifti ---45 tl
kablolar ---70 tl

heralde burası 500 tl oldu bunu taktıracağım kişi tanıdık olacak galiba bedava bass kabinini kendim yapıcam araç mitsubishi L300 yada ortaya bass kenarlara comp lar gelecek şekilde orta koltugun altına üçgen bir kabin yapıcagım marangoz kankamla birlikde

evet sevigli caraudıoturker üyeleri sizlerden yorumlarnızı almak istiyorum sesi dısaraya dinletmek istemiyorum kaliteli bir ses olsa yeter bana 2. el üründe alabilirm 500 tl max bütcem

şimdiden yardımcı olan herkese tesekurler

birde teybimin ekranının ısıgı bir ara yanıp sonuyodu şimdi komple sondu onun içini açsam ısıgını deiştirmem gerekli kendim yapa bilirmiyim

bass ve comp ları ben kendi yapacagım kabin l300 ün arkadai orta koltuk altına sıgdıracagım resimdeki gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt