uploader

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ayyasseco

Üye
    Konu Sahibi
ben de uzun süredir jawa yüklemeye çalışıyorum d500üme. anlatılan basamakları tek tek uyguladım ama ben de uploaderı çözemedim. yardım bekliorum
 
tsubasa

tsubasa

Üye
Kardes tüm adımları çok dikkatli yapman gerekiyor,he ben doğru yaptığıma eminim diyosan olabilir çünkü bende en başta seninle aynı duruma düşmüştüm.Hiç olmuyosa #*536961# kodunu telefona girip,gprswap bağlantısıyla .jad ları tele indirebilirsin...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt