UpdateStar 5 | Ücretsiz Sistem Güncelleme...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi


Ücretsiz UpdateStar aracı sayesinde sisteminizde yüklü programları sürekli en güncel seviyede tutabilirsiniz. 5. sürüm iyileştirilmiş program ve sürüm tanıma özelliğiyle beraber geliyor.

UpdateStar sisteminizde yüklü tüm programların güncel sürümlerin çıkıp çıkmadığını sürekli kontrol ediyor. Güncelleme sunulduğunda bunları kurabilir ve PC'nizi güncel tutabilirsiniz. Böylece güvenlik açıkları ve eskimiş yazılımdan doğan riskler minimuma indirgenmiş oluyor. Bunun dışında program yeni sürümle beraber Windows 7 desteği de kazanıyor ve Office 2007'den tanınan Ribbon arabirimine bürünüyor.

UpdateStar kurulduktan sonra sisteminizde kurulu tüm programları tarıyor. "Search for updates" butonuna tıkladığınızda programların güncel sürümleri araştırılır. Yeni sürüm bulunursa bunları direkt aracın içinden indirebilirsiniz.
 
  • Beğen
Tepkiler: halim68 ve Dogus Pertez
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Teşekkürler. :oke:
 
Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim... ;)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt