Unutkanlık gülme garantili

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
resmigenc

resmigenc

Üye
    Konu Sahibi
Unutkanlık gülme garantili
UNUTKANLIK

Bir bilim adaminin deney raporlarindan:
1. gun : Fare uzun sure labirentin icinde dolandi ama peyniri bulamadi. Icguduleri zayif.
3. gun : Negatif. Sadece labirenti degil, odanin hemen her yerini aradi; tum dolaplari, cekmeceleri, kavanozlari karistirdi. Hatta bir tablonun arkasina ve ceplerime bile bakti. Bu fare tam bir .
7. gun : En ufak bir ilerleme yok. Artik arama istegini bile kaybetti, telefonla kosedeki bufeden iki karisik tost, bir ayran istemis. Zekadan boylesine yoksun olusu deneylerimde yol almami onluyor.
18. gun : Zamanla becerilerini gelistirmesi lazimdi,ama sifir! Bursa'dan aradi, 'kaygilanmamami, peyniri bulacagini' soyledi. Ona gittikce peynirden uzaklastigini anlatmaya calistim, ama dinlemedi. Ciddi zeka problemi!
74. gun : Umutsuzluga kapiliyorum; fare, henuz bir zeka belirtisi gosteremedi. En son Tibet'ten aradi, hayatin anlami gibisinden birsey buldugunu soyledi. Ama peyniri bulamamis ve artik umrunda da degilmis. hayvan! Hayallerimden ve kariyerimden geriye kuflu peynirler kaldi.
93. GUN : LABIRENTIN ICINE KOYMAYI UNUTTUGUM ICIN FARENIN PEYNIRI BULAMADIGINI FARKETTIM

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı

abdulk4dir

abdulk4dir

Üye
:kop:

resmigenc

resmigenc

Üye
    Konu Sahibi
:)komik

silop_kms

silop_kms

Üye
:ehe:ehe:kop:adamın kafa iyi herhalde...:ehe

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
93. gün anlamış ya onada şükür.

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
emege sayı kötünün iyisi :)

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
:ehe:ehe:eheGüzelmiş....:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...