Unutkanlık başa bela

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
İngiltere’de park ettiği yeri unutan dalgın sürücü günün konusu oldu. Araç 7 ay sonra bulundu


İngiltere’de dalgın bir sürücü aracını park ettiği yeri unutunca olanlar oldu. Suffolk’taki evine dönerken St Edmunds adlı kente uğrayan Eric King otomobilini buraya park etti. Ancak dönüşte park yerini hatırlayamadı. İlk gün 4 saat boyunca aracını arayan 58 yaşındaki sürücünün bu çabası 7 ay sürdü. 3 bin sterlin değerindeki otomobilini bulabilmek için 500 sterlin harcayan King’in imdadına aracını park ettiği sokağın sakinleri yetişti. 7 ay boyunca birbirlerinin zannettikleri aracın sokakta yaşayan kimseye ait olmadığını fark eden mahalleli polise ve belediyeye terk edilmiş araç ihbarı yaptı. Sonunda araç sahibine kavuştu.
 
jackalx_06

jackalx_06

Üye
yuh yani 7 aymı harbiden çok unutkanmış yahu insan arabasını nereye bıraktığını unuturmu.:ehe
 
kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Albert Einstein Bazen kendi evinin yolunu bulamazmış yani bu olay çok zeki insanlarda da olabiliyor
 
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Hadi canım! Olur mu öyle şey!..
Adam belli ki kayıp arabaya sahip çıkmak istemiş :ehe:ehe:ehe
 
TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Türkiye olsa dediğin doğru ata abi :ehe
 
çeşnibahar

çeşnibahar

Üye
hey Allah'ım yaf.. :P:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt