Üniversitelerde G.Saray üstün

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
    Konu Sahibi
Üniversitelerde G.Saray üstün
Türkiye’deki 34 devlet, özel ve vakıf üniversitesinde spor yapan 291’i bayan 684 öğrenci arasında yapılan “Hangi takımı tutuyorsunuz“ anketinde Galatasaray birinci Fenerbahçe ikinci, Beşiktaş üçüncü oldu.

Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi, Beden Eğitimi ve Spor Bölümü öğretim üyelerinin yaptığı ankete katılan öğrencilerin yüzde 41.1’i Galatasaray, yüzde 23.8’i Fenerbahçe, yüzde 22.7’si Beşiktaş’ı tuttuğunu açıkladı. Ankete katılanlardan yüzde 4.8’i Trabzonspor, yüzde 2.5’u diğer takımları tuttuğunu belirtirken yüzde 5.1’i takım tutmadığını açıkladı.

Sporcuların yüzde 57.5’inin erkek, yüzde 45.5’ini bayanların oluşturduğu ankette 146 erkek ve 133 bayan, Galatasaray'ı tuttuğunu bildirdi. Bayanlardan 73’ü Beşiktaşlı olduğunu açıklayarak siyah beyazlı takımı 2'nci, 66 oy alan Fenerbahçe’de 3'üncü sıraya yerleşti. Erkeklerde ise Galatasaray’ın ardından 97 oy alan Fenerbahçe ikinci, 82 oy alan Beşiktaş üçüncü oldu.

Doç.Dr.Erkan Oktay, araştırma görevlisi Erdal Bay ve Kenan Şebin'in yaptığı anket, üniversitelerarası Türkiye atletizm, voleybol, basketbol, hentbol, mayak, futbol, halk oyunları ve kros şampiyonalarına katılan 684 öğrenciye uygulandı.
Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü Araştırma Görevlisi Kenan Şebin, anketin üniversitelerarası Türkiye atletizm, voleybol, basketbol, hentbol, mayak, futbol, halk oyunları ve kros şampiyonalarına katılan 684 öğrenciye uygulandığını açıkladı, şöyle konuştu:
“Günümüz Türkiye’sinde futbol ve taraftar, çok önemli ve ayrılmaz ikili. Üniversiteli sporcuların takımlara olan ilgilerini belirlemek amacıyla yapılan anket, tek bölümden oluştu. Galatasaray, hem erkeklerde hem de bayanlar kategorisinde birincilik aldı. Bu anketi başarılı olan sporcuların psiko-sosyal özelliklerini ölçülmesi amacıyla yaptık. Anket çalışması yaklaşık 2 yılda tamamlandı.“ :hoho: 8) :hoho:

**A.A**

depresif

Üye
açıkçası bu şaşırılacak yeni bir haber değil ki bunu zaten herkes(fenerliler hariç)biliyor. her zaman her yerde en büyük cimbom :artı:

mAd_girL

mAd_girL

Üye
zaten herkes diyodu üniversite genclii kötüye gidio diye al işte haklılar

D3N1Z

D3N1Z

Üye
Originally posted by mAd_girL@Oct 26 2005, 02:34 PM
zaten herkes diyodu üniversite genclii kötüye gidio diye al işte haklılar
[post=199671]Quoted post[/post]​
Çok gusel bir tespit tebrık ederim :artı:

AntiTuk

Üye
Her zaman her yerde en büyük CİMBOM!!!

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Bence üniversite gençliği doğru yolu bulmuş ;) ;;)

MrBaris

Üye
okuyan adam isini biliyo fazla soze gerek yok :D

hidayet

hidayet

Üye
Originally posted by MrBaris@Oct 26 2005, 04:08 PM
okuyan adam isini biliyo fazla soze gerek yok :D
[post=199734]Quoted post[/post]​
gerçekten iyi bir yaklaşım süpersin
I love you GALATASARAY :D

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Valla bizim dönemde de çok gs'li var..

17-18 yaş.. ;)

ilker

Üye
Originally posted by mAd_girL+Oct 26 2005, 02:34 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(mAd_girL &#064; Oct 26 2005, 02:34 PM)</div><div class='quotemain'>zaten herkes diyodu üniversite genclii kötüye gidio diye al işte haklılar
[post=199671]Quoted post[/post]​
[/b]

buna gülüommm
<!--QuoteBegin-van_hoijdonk
@Oct 26 2005, 06:58 PM
Valla bizim dönemde de çok gs&#39;li var..

17-18 yaş.. ;)
[post=199873]Quoted post[/post]​
[/quote]
buna katılıommmmm

Salihyet

Salihyet

Üye
galatasarayın hali malum doğrulana kadar epey dönme GS&#39;li görcez.

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
    Konu Sahibi
kardes en anti-holigan filan yazmisinda imzana
yalan olmus yani
daa iyi dusun cumlelerini secerken
biz kupalari aldigimizda donen cok fenerli olduda
hic donen bi G.Saray&#39;li gormedim....

Salihyet

Salihyet

Üye
Ben kötü bişey söyledim sanki gs&#39;liler fb&#39;ye kayıyo dedim,başlamak istemiyorum eskisi kadar herkese laf yetiştirmemeye çalışıyorum olduğu kadarda spor bölümü benden uzak kalsın.ara sıra fenerliyi görünce canavarmış gibi saldıranlara cevap yazıyorum hepsi bu kadar ya

Salihyet

Salihyet

Üye
Ben kötü bişey söyledim sanki gs&#39;liler fb&#39;ye kayıyo dedim,başlamak istemiyorum eskisi kadar herkese laf yetiştirmemeye çalışıyorum olduğu kadarda spor bölümü benden uzak kalsın.ara sıra fenerliyi görünce canavarmış gibi saldıranlara cevap yazıyorum hepsi bu kadar ya

Salihyet

Salihyet

Üye

symbianboy

Üye
doğru bi yaklaşım örneklerini her gün görüyorum :D

muraoyak

Üye
bence doğru bi yaklaşım diil

Salihyet

Salihyet

Üye
yorum sizin ben diyeceğimi dedim birazda çoştum :DD :P

UndeRqRo.uNd

Üye
yazı için çok teşekkürler.

abuvice

abuvice

Üye
% 5 üniversiteli Trabzonspor taraftarı.... Buda güzel... Anadolu dewrimcisinin taraftarı halkta %7 dir...&#33;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...