ümit karan'dan yalanlama!..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
red_dragon_70

red_dragon_70

Üye
    Konu Sahibi
Galatasaraylı futbolcu Ümit Karan, bazı gazete ve internet sitelerinde eşinden boşanacağı yönünde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

Sarı-kırmızılı kulübün internet sitesine açıklama yapan Ümit, ''Bugün bazı gazetelerde ve internet sitelerinde yer alan 'Ümit Karan boşanıyor mu?' haberi tamamen asılsız bilgilere dayandırılarak yapılmış ve beni ve ailemi zan altında bırakmak üzere hazırlanmış bir haberdir'' dedi.

Ümit, şöyle devam etti:

''Bu tip yalan haberleri mutlu ve huzur dolu yuvamıza saldırı olarak yorumluyor ve maksatlı olduğuna inanmak istemediğimiz gerçek dışı söylentileri çıkaranlarla ve üretenlerle Türk adaleti önünde hesaplaşacağımın bilinmesini istiyorum.

Kendimi aileme, eşime ve çocuğuma adamış, futbol yaşantımda ise formam altında başarıyla mücadele etme hedefini belirlemiş bir insan olarak, hakkımda çıkarılan asılsız haberleri üretenleri, ayrıca araştırmadan, sorgulamadan gazete sayfalarında böyle kolayca yer bulabilmesini ne yazık ki anlayabilmiş değilim. Mutlu aile yapımız içinde, huzur dolu yaşantımı bu tip asılsız saldırılarla yıkmak isteyenler hiçbir zaman amaçlarına ulaşamayacaktır.''
 
qurbuz

qurbuz

Üye
kimse fb ye yapmıyo hep gs herkes gs düşmanı :@:sinir:sahan::sahan: yalan haber yapanlara
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt