Um... Her Şey Tadında Güzeldir Belkide?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Placebo-

Placebo-

Üye
    Konu Sahibi
Um... Her Şey Tadında Güzeldir Belkide?
Nasıl söylemem gerektiğini tam olarak bilmesemde, konuya bir yerden başlamak gerek.
Çok güzel vakit geçirdim burada. Bilgilerimi pekiştirdim. Yeni dostluklar keşfettim. (Özellikle sen Anafor.CK, sanal ortamda birine bu kadar can dostu olan sayılı kişilerdensin) Fakat gel görki ben kolay sayılabilecek bir bölümde okumuyorum. Bu kadar fazla buralarda olmam yanlış. Önceleri bunun farkında olduğum içinde tatili bekledim üye olmak için. Tatil bitti herkes kendi derdine düştü, ben anormal olarak burda takılmaya devam ettim. Derslerimde ciddi bir düşüş oldu. Çünkü buralara takılmaktan ders bile çalışamadım. Onun için uzun vadeli bir ayrılık söz konusu. Döneceğimide düşünmüyorum.

Az çok tartıştığım oldu, hatta uzunca bir süre yanlış anlaşıldığım. Ben kendi elimden gelenin en iyisini yaptım. Sizler bana yardımcı oldunuz, yeri gelince ben size yardımcı oldum. Çok güzel anılarımda oldu burada. Kısa kesmek istiyorum..

Herkes kendisine çok iyi baksın.

minoo(Bazen dengesiz, ama çok iyi kalpli), Revengeful(Rahatça kontakt kurduğum metaldaş insan), Diablos (Tanışamasakta), Serkeş (Bir türlü tanışmak nasip olmadı), Anafor.CK(can dostum), doctorr (Kendimi aştığım zamanlarda tatlı dille uyaran kişi), yaviz (Pek konuşamadığım ama kedi ve pıçak(!) hayranı olduğunu bildiğim üye), Hackless (Ben daha çok şey biliyorum diye kavga ettiğim kişi), Papa... Ali Kemal abi. :D (Nicki hiçbir zaman tam olarak aklımda tutamadım. :ehe Ama üstümde çok emeği var), Reşwan (Sert tatlı insan. Çok anlayışlı bu arada), Cezbedici3 (Tanışsak çok iyi anlaşacağımızı düşündüğüm kişi), N.A.W.Y (Çok çekişmemiz olmuştur kendisi ile. :ehe ), Ecel54 (Fazla tanımasamda wp hakkında çok bilgili biri), Bulutsuz Gece (Eminim kalsaydım yakın dost olurduk. Yine anlayışlı ve bilgili kişilerden), greenmille (Çok üstüme gelmesine rağmen yinede sevdiğim biri.), Uncuu/Mobilator(Android ile ilgili derin bilgilere sahiptir ve arasıra muhabbetimiz oldu) ve unuttuklarım...
Hoşçakalın.

(Bir kaç gün daha en fazla bakabilirim buralara o süre zarfında herkes ile tek tek vedalaşacağım.)

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3 ve iyavuzoz

larten123

larten123

Üye
Her şey kendin için. En iyisini yapmışsın :bye2:

• Beğen
Tepkiler: Placebo-
Türe

Türe

Üye
Başarılar :bye2:

• Beğen
iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
Bir daha hiç mi :züü:

:bye: Kendine iyi bak :(

Bir de şunu söyliyim Alsancağa her gidişimde sen aklıma geliyosun :D

• Beğen
DeEenzameMan

DeEenzameMan

Üye
Kib...

Astrosman

Astrosman

Üye
Hadi GÜLE GÜLE!!! Git GÜLE GÜLE!!! Gel

Kerim.

Kerim.

Üye
Az tartismamistik senle:):Dkib:)

maxirabit

maxirabit

Üye
Çok fazla buraya girmeden duramazsın sen:)
Aslında derslerinizi,işinizi vs aynı anda burayla birlikte yürütebilirsiniz,çözüm olmuyor yani tamamen gitmek.
Gecenizi,gündüzünü geçirirseniz tabiki doğal olarakta başka yönden bir eksiklik oluyor,tadında bırakabilmek lazım:)

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
Kendine iyi bak :bye2:

Placebo-

Placebo-

Üye
    Konu Sahibi
Gelmeyeceğim kesinlikle. :)

Metin MF

Metin MF

Üye
Kendine iyi bak abla... Ne kadar sürekli çatışmış olsak da sana kızgın değilim...

doctorrr

doctorrr

Üye
Biz yine de seni bekleyeceğiz... Sana başarılar :bye2: Pat diye karar verme azıcık bekle :hmmm

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
:ağlarım:

Placebo-

Placebo-

Üye
    Konu Sahibi
.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
Nasıl söylemem gerektiğini tam olarak bilmesemde, konuya bir yerden başlamak gerek.
Çok güzel vakit geçirdim burada. Bilgilerimi pekiştirdim. Yeni dostluklar keşfettim. (Özellikle sen Anafor.CK, sanal ortamda birine bu kadar can dostu olan sayılı kişilerdensin) Fakat gel görki ben kolay sayılabilecek bir bölümde okumuyorum. Bu kadar fazla buralarda olmam yanlış. Önceleri bunun farkında olduğum içinde tatili bekledim üye olmak için. Tatil bitti herkes kendi derdine düştü, ben anormal olarak burda takılmaya devam ettim. Derslerimde ciddi bir düşüş oldu. Çünkü buralara takılmaktan ders bile çalışamadım. Onun için uzun vadeli bir ayrılık söz konusu. Döneceğimide düşünmüyorum.

Az çok tartıştığım oldu, hatta uzunca bir süre yanlış anlaşıldığım. Ben kendi elimden gelenin en iyisini yaptım. Sizler bana yardımcı oldunuz, yeri gelince ben size yardımcı oldum. Çok güzel anılarımda oldu burada. Kısa kesmek istiyorum..

Herkes kendisine çok iyi baksın.

minoo(Bazen dengesiz, ama çok iyi kalpli), Revengeful(Rahatça kontakt kurduğum metaldaş insan), Diablos (Tanışamasakta), Serkeş (Bir türlü tanışmak nasip olmadı), Anafor.CK(can dostum), doctorr (Kendimi aştığım zamanlarda tatlı dille uyaran kişi), yaviz (Pek konuşamadığım ama kedi ve pıçak(!) hayranı olduğunu bildiğim üye), Hackless (Ben daha çok şey biliyorum diye kavga ettiğim kişi), Papa... Ali Kemal abi. :D (Nicki hiçbir zaman tam olarak aklımda tutamadım. :ehe Ama üstümde çok emeği var), Reşwan (Sert tatlı insan. Çok anlayışlı bu arada), Cezbedici3 (Tanışsak çok iyi anlaşacağımızı düşündüğüm kişi), N.A.W.Y (Çok çekişmemiz olmuştur kendisi ile. :ehe ), Ecel54 (Fazla tanımasamda wp hakkında çok bilgili biri), Bulutsuz Gece (Eminim kalsaydım yakın dost olurduk. Yine anlayışlı ve bilgili kişilerden), greenmille (Çok üstüme gelmesine rağmen yinede sevdiğim biri.), Uncuu/Mobilator(Android ile ilgili derin bilgilere sahiptir ve arasıra muhabbetimiz oldu) ve unuttuklarım...
Hoşçakalın.

(Bir kaç gün daha en fazla bakabilirim buralara o süre zarfında herkes ile tek tek vedalaşacağım.)

Beni yazmamışsın :) Neyse kendine iyi bak

Placebo-

Placebo-

Üye
    Konu Sahibi
Unuttuklarım ayrıca asındasın. :):)

AssassinmasteR

AssassinmasteR

Üye
Maxicep de az takildigim halde bile senin nickini biliyorum gitmene cok uzldum kendine iyi bak

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Ne kadar pek denk gelmesekte dergi konusunda ortak hareket ettik güzel hareretli bir sohbetti..Sen zamanında sürekli yeni abonelik aldığında ben sana sinir oluyordum :D Hatta fake üyelik diye seni şikayet etmişliğimde vardır söyliyim içimde kalmasın :)
Fakat sonra gayet olumlu tavırlar sergilemeye başladın.. Siteye şuan sevilen bir üye olarak yer etmişken bırakıyorsun.. Yani zirvede bırakıyorsun.. Yolun açık olsun hayatında başarılar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt