Ulusoy: Mafya yok...


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ulusoy: Mafya yok


TBMM Araştırma Komisyonuna bilgi veren Haluk Ulusoy ve Ali Şen, "Şikeyle işimiz yok, temiziz" dedi


***

Maç satan karısını da satar

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Şike Araştırma Komisyonu dün Ali Şen ve Haluk Ulusoy'u dinledi. F.Bahçe'nin eski başkanı Şen, iddia sahiplerinin isim vermeleri gerektiğini belirterek, "İsim vermiyorlarsa yalan söylüyorlardır. Birçok kişiye sordum, herkes şike yapıldığına inanıyor. Unutulmamalı ki, hayatta ne varsa futbolda da o var" diye konuştu. Şen, bir gazetecinin, "Hiç şike yaptınız mı" sorusuna, "Hiç yapmadım, çünkü ben hep büyük takım yönettim. Maç satmak insanın karısını satmasıyla eşdeğerdir" dedi. Şen son dönemde Aziz Yıldırım aleyhine yapılan açıklamalar için de, "Yıldırım'la ilgili düşüncelerimi bilirsiniz. Ancak ona yapılan saldırılar 25 milyon Fenerli'ye yapılmış sayılır. Beşiktaş, G.Saray ve Trabzon ayıp ediyor" diye konuştu.

Komisyonun dinlediği bir diğer isim olan Futbol Federasyonu eski başkanı Haluk Ulusoy hakkındaki iddiaları yalanladı. Yeni federasyonun paraşütle işbaşına geldiğini öne süren Ulusoy, "Ben sırça köşkte oturmadım. Tüm Anadolu'yu gezdim, Trabzonluyum ama görevimdeyken Trabzon şampiyon olmadı. Korkudan tuvalete gidemeyenler şimdi konuşuyor, biz kelle koltukta çalıştık. Şimdikiler ise Arnavutluk ve Ukrayna maçında 5 bin bedava bilet dağıttılar" dedi. Şahsen bildiği şike ve teşvik olayı olmadığını söyleyen Ulusoy, "Federasyon yönetimleri bu tür işlerin içinde olmaz. Futbolda mafya yoktur" derken, Beşiktaş'ın 11 puan öndeyken şampiyonluğu kaybetmesi konusunda ise, "Bunu kendilerine sormalılar" yorumunu yaptı.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt