Uğur "tekniğin yanına takım ruhu geldi"!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Uğur "tekniğin yanına takım ruhu geldi"!
Uğur Boral, bu yıl en önemli artılarının takım ruhu olduğunu söyledi. Sarı-lacivertli futbolcu, "Shakhtar maçında tekniğin yanına mücadeleyi de koyduk. Yorgun olmamıza rağmen çok iyi mücadele ettik. Takım olduğumuzu gösterdik" dedi. MTK maçına çok iyi konsantre olacaklarını belirten milli yıldız, "Taraftarımızın desteği
ile geçen yılki başarıları yakalayacağız" diye konuştu.

arslansem

arslansem

Üye
Takım ruhunun artık geldiğine inanmak istiyorlar çocuklar uğurcum :)

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Takım ruhunun artık geldiğine inanmak istiyorlar çocuklar uğurcum :)
bir şey sorabilirmiyim? senin açtığın konulara veya galatasaray la ilgili konulara giripte herhangi bir dalgacı tavırla mesaj yazan oldumu? geçtim dalga içeren bir mesaj yazmayı, ben bile fenerbahçeli olduğum halde okuyun diye konu açıyorum. o konularda herhangi bir dalga varmıydı? rica ediyorum yorumunuzu düzgün bir şekilde yapınız. şimdiden teşekkür ederim. iyi forumlar.

arslansem

arslansem

Üye
bir şey sorabilirmiyim? senin açtığın konulara veya galatasaray la ilgili konulara giripte herhangi bir dalgacı tavırla mesaj yazan oldumu? geçtim dalga içeren bir mesaj yazmayı, ben bile fenerbahçeli olduğum halde okuyun diye konu açıyorum. o konularda herhangi bir dalga varmıydı? rica ediyorum yorumunuzu düzgün bir şekilde yapınız. şimdiden teşekkür ederim. iyi forumlar.
Ne yalan söyliyeyim oldu :) dalga geçme amaçlı değildi bu yazdıklarım sadece yalan söylenen bir durumu doğrulamaya çalıştım :) Sana da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt