Ufo'lar ve İllüminati hakkında oldukça görüş geliştirdim - Gerçekleri öğrenmek elinizde

 • 24 Eylül 2012
 • 1571 Okunma
 • 19 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Bu gece, bir forumda bir üyenin 02.02.2012 yılında yazdığı çok uzun bir yazısını okudum. Bundan önce ben ve kardeşimin yaptığı araştırmalarda vardı tabii. Hepsini resmen bu yazıda hatırladım. Adam yazı uzun olduğu için bazı noktalarda ayrıntılara girmemiş. Yoksa konu aşırı uzun olurdu. Onun ayrıntıya girmediği noktaların çoğunu ben önceden araştırdığım için biliyordum. Böylece resmen beyin fırtınası yapmış oldum ve bazı sonuçlara vardım.

  İşte benim görüşlerim:

  - UFO'lar cin veya hologram olabilir. Gerçek UFO'lar kesinlikle yoktur demiyorum. Zaten UFO bilinmeyen uçan araç demek. Kesinlikle uzaylı var ancak öyle gözümüzün önünde hava atıp kaçacak kadar deli değiller. Bir türlü yere inmemesinin sebebi de bu.
  - Google Earth gibi programlarda gördüğümüz (ben önceden paylaşmıştım) acayip yer yüzü şekilleri cinlere ait olabilir.
  - İllüminati denen şeytana tapan insanlar, cinlerle iş birliği yapınca böyle oyunlar yapıyorlar haliyle
  - 9 eylül 2001'deki ikiz kulelere saldırı tamamen illüminatinin bir oyunu ve en büyük gösterişi
  - Cinler ve insanlar arasında da şeytana tapan kesim varsa bu kesim birbiriyle iletişime geçerek büyük bir oyun hazırlayabilirler ve tabii ki yürürlüğe koyabilirler.

  Kaynak

  Sorularınızın bazılarına cevap verebilirim. Sorun ben bilirsem söyleyeyim. Zaten kaynaktaki yazıyı okuyabilen soru sormaz ya da az sorar :)
   


  Yazan: Rambo_FT
 2. Keşke gündüz paylaşsaydın Gece gece okudum olmadı şimdi yatamam ki ben:utandım::aman2:
   
 3. cinler araca neden gerek duysunlar?
   
 4. farklı bir enerjiye sahipler.neden uçan araçlara gerek duysunlar ki.illüminati yaygınlaşan bi inanış.varlıgını yada yoklugunu kanıtlıycak birşey yok.sadece düşüncenle var diyebilirsin.bu konu hakkındaki ilk düşüncen illüminati yalan,dolan diye olsaydı ve bunu yalan oldugunu kanıtlamak içın araştırma yapsaydın,emin ol şuan illüminati yalan derdin.cünkü insan neye inanmak isterse ona inanır.ufolar bence varlar.fakat cinlerle baglantılı degiller.cinler çok farklı bir enerjiye sahipler.
   
 5. Benzin pahalı olunca yürüyerek gidiyorlar:d:
   
 6. o zaman sende ufoların varlığına inanmak istemişsin. :)
   
 7. Bakın illuminati olayı çok büyüyor her yerde varmış gibi gösteriliyor. Piramit göz her neyse ve bunu daha da saçmalayarsk video yayınlayıp korkutmaya büyük gösterilmeye çalışıyor. İlluminati dünyayı yönettiğine inanmıyorum. Var olabilirler. Ve zavallı insanlar piramit göz olan yok reklammda çıkıyor yok filmde hiç alakası bile olmayan yerlerde bile illuminati var diyip bi nevi illuminatinin yayılmasında en büyük rol sahipleri oluyorlar. Artık bazı olaylar mıstafa ceceli sagopa kajmer vb dindar kişileri bile illuminatici yaptılar. Resmen bu aptallık ve illuminatinin büyük olduğunu kabullenmiş ve paylaşarak insanları ürkütüyorlar. Bakın cinler durduk yere her insanla iletişime geçemezler. parapsikoloji ile uğraşanlar gelecekle ilgili bazı olayları cinlerden öğrenebilirler. Büyü yapabilirler. Ama her parapsikoloji uğraşan insanlar büyü yapmaz. Çünkü Allah'ın yasakladığı bir şeydir. Parapsikolojiye başlayan insanların bi kısmı imanı zayıflar bazıları imanı kuvvetlenir. İmanı zayıflayan bi kişi Allah ı inkar etmeye başlar. Kendini farklı hisseder. Büyü yapar cinlerle iletişime geçer lucid rüya görür vs vs. Bakın bu kişilerin profesyonel olanları ileri zamanı görebilirler. Ama ileri zamanda büyük bir olayı yapamazlar bakın büyü ile karıştırmayın. Cinlerden bilgi alabilirler. Bakın bunların kökü illuminati üyesi mi oldu? İkiz kuleleri onlar yıktı.(!) 10 yıl önceden hber vermişler gizliden gizliye yıkacaz demişler. illuminaticiler. Hayır bakın burda sadece gelecekten haber verilmiş. Bizim anlayacağımız dilde kahin üyeleri var. Büyü, cinle iletişim vs. İlluminati burada sizi korkutmuş. Ve illuminati bazılar için kabullenmiş. Dünya lideri onlar olmuş. İşleri bu ya zaten herkezi korkutup tek gözlü deccal kulluk yaptırmak. Her yerde onun simgelerini aramak. Bakın kafanıza girmiş sizin haberiniz bile yok. Subliminal msj haberiniz bile yoktu. Sonra açığa çıkarıp böyle simgeler kullanılıyoor diye video hazırlanıyor. Asıl o videoyu izledikten sonra sizin aklınıza giriyor ve herşeyde onun simgelerini aramaya başlıyorsunuz. Uyanık olun. Böyle yaparak imansız bi grubun reklamını yapıyorsunuz farkına bile olmadan. Her neyse yazım bu kadar mobilden yazdım baş parmağım uyuştu baya uzun oldu. Umarım herkes okur. Okuyanlara şimdiden tşkler. İyi geceler.
   
 8. evet buda yadsınamayacak bir antitez mantıklı.
   
 9. Aslında şu gerçek var kafanızda ne kadar düşünürseniz okadarda gerçek olduğunu sanarsınız.
  Gerçekmiş gibi gün geçtikçe hissetmeye başlarsınız:)
   
 10. Hacı naaptın yahu ? Mobilden üşenmeden bu kadar yazırmı, bende mobilim ama bırak yazmayı, inan okuması bile zor geliyor, her neyse konuya gelince saçma, ...
   
 11. yazma geregi duydum :)
   
 12. aslında herşey çok farklı. hiçbirşey bildiğimiz gibi değil.bunlar bize göstermek istedikleri,bizim bilmemizi istedikleri şeyler:hmmm
   
  BigHackeR35, 35 TC 1923 ve tguzel7 bunu beğendi.
 13. Cinler araca gerek duymuyor. Ufolar neden iki tip görünüyor? Biri metal disk diğeri ışık huzmesi. Metal disk hologram, ışık huzmesi ise cinlerin bir oyunu. Bunu kaynaktaki makaleden anlayabilirsiniz. Adam UFO görmüş ve bu halde yine de UFO'lara inanmıyor. Düşün artık ne kadar derin araştırmalar yaptığını.

  Ufo değil de dünya dışı varlıklar var desek daha mantıklı olur. Ancak gelip havada iki saniye süzülüp hızla kaçmazlar. Hava ortamında aniden çok hızlı gidebilmek imkansız. İşte bu ya hologram ya da cin oyununu gösteriyor. Evet bence böyle. Başka hiçbir açıklaması yok.

  Dinimizde bile Deccal'den ayetler, hadisler varken biz mi devamlı aklımıza getiriyoruz? Bence biz gelecekteki olaylara hazırlıklı olmak için tüm bilgileri edinmeye çalışıyoruz. Merakın etkisiyle oluyor tabi. Yani olabildiğince bu tür haberleri yaygınlaştırmalıyız ki, ilerde adamlar havada Mesih'i, UFO'ları görüp yollarından şaşırmasın yollarını bilsinler :oke:

  Haklısın. Bu yüzden "Ufo yalan" ve "Ufo Gerçek mi?" haberleri çok sık oluşturuluyor. Ne kadar çok düşündürürlerse o kadar istediklerine yaklaşırlar. Mühim olan gerçekleri bulabilmek için araştırmak. Araştıran kişi de fazla düşündüğünden illüminatiye olan bağlılığı artmaz :)

  İnan bana her insan bir iradeye sahiptir. Biri gidip 2 hafta araştırma yapıp sonuçlarını bizimle paylaşıyorsa yine de "Gerçekler farklı, sen tam onların istediği gibi davranmışsın" diyemezsin bence. Kaynakta yer alan bir cümlede adam aynen şunu diyor:

  "Elinizde dürbünle ufo arıyorsanız tam da masonların istediğini yapmış oluyorsunuz"

  :)
   
  1STayTRue35 bunu beğendi.

 14. Acaba neden başka bir isim değil de ufo konulmuş ismi:hmmm
  İnsanın doğası gereği araştırmacı bir yapıya sahiptir,doğru olanı sorunun cevabını bulana kadar araştırır.
  Tabi yıllardır süre gelen bir olay bu,herkez farklı birşeye benzetmesinden dolayı kesin bir veri yok ortada:)
  Dinazorlar bile çözüldü ama aslında ismi gereği ''Tanımsız cisim'' olmasından dolayı tanımlanamıyor bir türlü:)
   
  Rambo_FT bunu beğendi.
 15. tabi hocam haklısın. ben uyarı amaçlı söyledim fazla derin incelemeyin gerçeğini öğrenmek çok zordur vaktinizi harcamış olursunuz.
   
  Rambo_FT bunu beğendi.
 16. İkinizde haklısınız :)
   
 17. Ben 2 yaratılmış varlık tanırım, İnsan ve Cin .. Ufolar tamamen uydurma olan şeyler bence.
   
 18. Ne kadar inanmamak istesek de maalesef dünyayı onlar yönetiyor. Medyanın da en büyük yöneticileri onlar. Türkiye'dekiler dahil çoğu sanatçı onların tekelinde.
   
 19. Tanımlanamayan Uçan Cisim diye bir şey yok..
  Dolayısı ile olmayan bir cihazı kullanabilecek bir varlıkta yok..

  Gizli askeri teknolojilerini UFO diye yutturdular yıllardır.. Onları kullananlarıda uzaylı diye..
  Olay bundan ibaret..

  Kanıt mı? 80'li yıllardaki UFO görüntülerini inceleyin.. Yamuk yumuk giden doğan-şahin kıvamında uçan araçlar var tasarımdan bi haber hepsi..
  2000 li yıllarda çıkan UFO haberlerini araştırın... Hepsi birer tasarım harikası ve hızda sınırları zorluyorlar..
  Şimdi biri bana açıklasın: Bizden milyonlarca yıl ileri bir teknolojiye sahip varlıklar galaksi ötesinden dünyamıza gelecekler ve gariptirki neredeyse dünya teknolojisi ile aynı anda 50-60 yılda bu kadar gelişecekler.. Ne yani milyon yıldır o takozları kullandılarda 50 yıldamı bu uzay çağı araçlarını üretmeye başladılar? Yoksa teknolojilerini onlara bizmi verdik :D
  Şimdi anladınız mı? UFO denen araç vardır.. Tamamen Amerikan gizli askeri teknolojisi olup 60-70 yıldır geliştirile geliştirile bugünkü bildiğimiz teknolojiden 100 yıl ileri kıvamına ulaşmıştır.. Görünmezlik kalkanı süper hız vs..
  Onları kullananlarda Cin veya başka bir şey değil yine Amerikan askeridir.. Ama bu askerler bizim bildiğimizden biraz farklılar.. Ayrıntılara girmeyeceğim herkes kaldıramayabilir :)

  Gelelim atmosferdeki garip ışınımlara ve benzeri olaylara.. Onlar uydular aracılığı ile Blue Beam(Mavi Işın) denen bir teknoloji ile yapılmaktadır..
  İlluminati ise Şeytana tapanlardır.. Deccali beklemekte ve ona hazırlık yapmaktadırlar.. Piramit Firavunu tek göz ise Deccali temsil eder.. İlluminati Firavunun soyunun kurduğu bir topluluktur.. Asılları 1200 kişilik bir sülaledir.. Bu sülale dünyadaki para dengesinin neredeyse 5'te birini yönetir.. Deccal ise ahir zamanın ilerisinde bir tarihte dünyaya gelecek gibi görünüyor Kuranda bununla ilgili bilgiler vardı sanırım.. Hatta İsada buna müteakip dünyaya gelecek.. Mesihte.. Cinlerle İllüminatinin bir bağı varmı orasını Allah bilir..
  Ama Firavunun büyücüleri çoktu.. O zamanlardan ve piramitlerden kalma tüm sırlar şuan bu sülalaye miras kaldı..Gerisini siz düşünün artık..


  - - - Eklendi - - -

  Bu arada bende çok net şekilde UFO gördüm. Bundan 10 yıl kadar önceydi.. O anı hiç unutmam.. Uçurtma uçuruyordum rüzgar Uludağ'a doğru esiyordu.. Uçurtmamı izlerken Uludağ'ın sol tarafındaki küçük bölümünün orta gövdeye birleşme yerindeki aralıktan metal bir yuvarlak çıktı bulut seviyesine kadar yükselip öylece durdu. Sadece bir saniyelik beklemeden sonra saniyenin onda birinde atmosferden çıkıp gitti. Ya da görünmez oldu. Ama o durduğu bir saniye içinde güneş ışınlarının üzerinde nasıl parladığını asla unutmamam. Yani gözümle gördüğüm bir makineden bahsediyorum size. Bu cisimler var ve gerçek ve hakikaten bize günümüzün teknolojisi diye sunulan mevcut teknolojiden 100-150 yıl ilerideler. Amerikanın teknolojideki gücünü ben o gün gözlerimle gördüm.. Harika ötesi bir makine yapmışlar :)
   
  kullanıcıadları ve Rambo_FT bunu beğendi.
 20. Bu da UFO'lara farklı bir yaklaşım olmuş. Fikrini açıkladığın için teşekkür ederim. Bi ben kaldım göremeyen :ehe

  UFO'lar araçta olabilir. Bildiğimiz dokunabildiğimiz uçan araçlar. Ancak dediğin gibi mavi ışın projesi var ve ikiz kuleleri araştırıp videoları inceleyen biri, hologram teknolojisinin o zamanlar nasıl kullanıldığını görebilir :) Yani Mavi Işın ile ufolar üretiliyor olabilir hiç belli olmaz. Cinlerin içinde de şeytana tapan kesin mutlaka vardır insanlarda olduğu gibi. Dediğin gibi İllüminati büyücülükte usta insanlardan oluşuyorsa Cinlerle beraber görsel olarak çok değişik şeyler yapabilirler :)
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/01/2019 - 04:30