Ünlü paylaşım programı kapatıldı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Burak

Üye
    Konu Sahibi
Ünlü paylaşım programı kapatıldı
Popüler paylaşım programı LimeWire, telif haklarını çiğnediği gerekçesiyle hakkında açılan sayısız davalardan birini kaybetti, kepenkleri indirdi.

Ünlü p2p (peer-to-peer) paylaşım programı LimeWire ile kullanıcılar aradıkları hemen her içeriğe kolayca ulaşabiliyordu. Filmlerden müziklere, fotoğraflardan telif hakkı olan diğer videolara kadar birçok içerik, milyonlarca kişi tarafından indirilebiliyordu. Ancak RIAA (Recording Industry Association of America) tarafından New York mahkemesine açılan davayı kaybeden LimeWire, tamamen kapatıldı.
Şirketlerin ve müzik üreticilerilerinin haklarını korumak amacıyla kurulan ve Amerikan müzik endüstrisini temsil eden RIAA'in açtığı davayı kaybeden LimeWire'in sitesine girmeye çalışan kullanıcılar artık programı indiremediği gibi, site içine de girebilmeleri mümkün olmuyor.
LimeWire'in davayı kaybetmesiyle birlikte, benzer durumun diğer paylaşım platformlarının (uTorrent, BitTorrent gibi) başına gelip gelmeyeceği ise merak konusu...

• Beğen
Tepkiler: Necmati

HeiLmasTer®

HeiLmasTer®

Üye
bende diyorum şarkı niye bulmuyor :D

Burak

Üye
    Konu Sahibi
bendede garip hatalar verdi.
biraz arastırdım ve bu habere ulastım

Samsun55''

Samsun55''

Üye
Neyseki ares var :D
Areste olmasa real playerden indireceğim mp3'ün videosunu indiriyorum daha sonra super video converterle videoyu mp3'e çeviriyorum alsana mp3 :D

Twitter

Twitter

Üye
Limewire zaten virüslü dosya buluyordu ben Frostwire kullanıyorum ha virüslü bu da buluyor ama Limewire kadar değil...

Ares te iyi İmesh te iyi...

osmisyum

osmisyum

Üye
Ares varken yemişim limewire'yi :ehe

Necmati

Necmati

Üye
abi ares var yaa ne yapcanız lımewire ben ordan şarkı indiriyodum çoğu virüslüydü..
hem bütün şarkıları bulmuyor.. :naughty:

ceki07

ceki07

Üye
aynen frostwire limewirenin aynısı katılıyorum twitter sana:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt