Ülker İdman Raporu: 14 Eylül 2013 Cumartesi

 • 14 Eylül 2013
 • 278 Okunma
 • 0 Cevap

 1. Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, Süper Lig'in dördüncü haftasındaki MP Antalyaspor karşılaşmasının ardından UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu ilk haftasındaki Real Madrid maçının hazırlıklarına bu sabah Florya Metin Oktay Tesisleri'nde Galatasaray Futbol A2 Takımı'na karşı gerçekleştirdiği antrenman maçıyla başladı.

  Ufuk Ceylan, Sabri Sarıoğlu, Gökhan Zan, Dany Nounkeu, Albert Riera, Aydın Yılmaz, Ceyhun Gülselam, Yekta Kurtuluş, Bruma, Wesley Sneijder ve Umut Bulut ile başlayan Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, A2 Takım’ı Gökhan Zan, Wesley Sneijder ve Umut Bulut’un gollerinin ardından 3-0 mağlup etti.

  Hamit Altıntop, tedavisinin ardından salonda özel bir program dâhilinde çalışmaya devam etti. Selçuk İnan ise tedavisinin ardından salonda ve sahada çalışırken, tedbir amaçlı olarak antrenman maçında oynatılmadı.

  MP Antalyaspor maçında ilk 11’de oynayan oyuncular rejenerasyon çalışması yaptı.

  Hafif sakatlıkları bulunan Felipe Melo ve Didier Drogba, tedavilerinin ardından rejenerasyon çalışmalarını gerçekleştirdiler.

  Medical Park Antalyaspor maçından sonra çekilen MR’ında sağ kalça arka adale grubunda ödem ve ikinci derece zorlanma tespit edilen Semih Kaya’nın tedavisine başlandı.

  Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, Real Madrid karşılaşmasının hazırlıklarına yarın saat 11.00’de Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla devam edecek.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  < Resmi açmak için tıklayın >
   


  Yazan: ANIL

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
22/01/2019 - 13:08