Ülker çikolata çekilişle Mercedes kazanma şansı

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Ülker çikolata çekilişle Mercedes kazanma şansı

ÜLKER ÇİKOLATA SANAYİ A.Ş. tarafından düzenlenen bu kampanyada 15.09.201
KATILIM KOŞULLARI
Bu kampanya ÜLKER ÇİKOLATA SANAYİ A.Ş. tarafından MPİ’nin 06.07.2017 tarih ve 24951361-255.01.02/1768-4026 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir. ÜLKER ÇİKOLATA SANAYİ A.Ş. tarafından düzenlenen bu kampanyada 15.09.2017 (SAAT: 00.01) –31.12.2017, (SAAT: 23: 59) kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde kampanyalı Ülker Çikolata Sanayi A.Ş.’ye ait Sütlü Kare, Bitter Kare, Antep Fıstıklı Bitter Kare, Antep Fıstıklı Kare, Bisküvili Kare, Fındıklı Kare, Sütlü Baton, Bitter Baton, Antep Fıstıklı Baton, Fındık Rüyası, Bitter Tablet, Sütlü Tablet, Bitter Antep Fıstıklı Baton, Bitter 80% Kare, Beyaz Tablet, Beyaz Antep Fıstıklı Tablet, Fındık Baton, Sütlü Kare ikili, Bitter Kare ikili, Antep Fıstıklı Bitter Kare ikili, Antep Fıstıklı Kare ikili ürün paketlerinin herhangi birinden satın aldıklarında, ürün iç kısmında yer alan şifreyi ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 3224 kampanya hattına eksiksiz olarak kısa mesaj gönderen ya da (ücretsiz) internet sitesindeki veya Ülker Çikolata iOS / Android uygulamalarındaki (ücretsiz) forma şifre, ad, soyad, adres ve telefon bilgilerini eksiksiz olarak giren müşterilere gönderilen her şifre için hak ettiği kadar (Sütlü Kare için 2; Bitter Kare için 2; Antep Fıstıklı Bitter Kare için 3; Antep Fıstıklı Kare için 3; Fındıklı Kare için 3; Bisküvili Kare için 1; Sütlü Baton için 1; Bitter Baton için 1; Antep Fıstıklı Baton için 1; Fındık Rüyası için 1; Bitter Tablet için 2; Sütlü Tablet için 2; Bitter A. Fıstıklı Baton için 1; Bitter 80% Kare için 2; Beyaz Tablet için 2; Beyaz Fıstıklı Tablet için 3; Fındık Baton için 1; Sütlü Kare ikili, Bitter Kare ikili, Antep Fıstıklı Bitter Kare ikili, Antep Fıstıklı Kare ikili için (2li ürün içinde bulunan her üründen ayrı şifre bulunmaktadır.) ) çekiliş hakkı verilecektir. Talihliler, 04.01.2018 saat 10:00’ da Mucize Tanıtım Eski Osmanlı Sok. No:10/5 Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul (Mucize Tanıtım Toplantı Salonu) adresinde Noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişten; 1 kişi 199.566,10-TL değerinde MERCEDES CLA 200 FL AMG JÜPİTER KIRMIZISI 2017 MODEL, 100 kişi 1.598,99-TL değerinde Arçelik A40L 5741 4B TELEVİZYON ikramiyesi kazanacaktır. İkramiye kazanan talihliler, 08.01.2018 tarihli Güneş Gazetesi’nde ilan edilecektir. Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. 23.01.2018 tarihinde mesai saati sonuna kadar başvurmayan asiller ile 07.02.2018 tarihinde mesai saati sonuna kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hiç Çıkmadı Bu Kezde Çıkmayacak Biliyorum Torku Yapsa Evi Doldururdumda Gerek Yok

• Beğen
Tepkiler: yeumyang

Üst Alt