UEFAdan F. Bahçeye kötü haber

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
UEFAdan F. Bahçeye kötü haber
UEFA'dan F. Bahçe'ye kötü haber!
UEFA Başkanı Lennart Johansson, salı günü İdari Komite ile görüşerek, Liverpool'un Şampiyonlar Ligi önerisi için bir oylama yapacak.

Premier Ligi 5. sırada bitirerek gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'nin dışında kalan Şampiyonlar Ligi şampiyonu Liverpool'a destek veren Johansson, "Şampiyon, gelecek yıl bu unvanını korumak için mücadele etmeli. Ben oylamadan herkesin memnun olacağı bir sonuç çıkacağına inanıyorum. Liverpool'un Şampiyonlar Ligi'ne katılmasını istiyoruz fakat bundan kimse zarar görmemeli. Bana göre Liverpool, en başından itibaren Şampiyonlar Ligi'nde olmalı, bütün aşamalardan geçmeli. Ben, yine de herkesin düşüncesine özgür olmasını istiyorum. Beklenmedik bir durumla karşı karşıyayız. Öncelikle gelecek ile ilgili bir karar verecek daha sonra da Liverpool'un durumunu değerlendireceğiz. İdari Komite 17 Haziran'daki genel kuruldan önce salı günü Liverpool için karar verecek ve bunun için bir telefon konferansı düzenlenecek. Komite üyeleri tüm olasılıkları değerlendirecek. İlk verilecek karar gelecekte neler olacak fakat asıl önemli olan Liverpool'a ne olacak" açıklamasını yaptı.

Premier Ligi 4. sırada bitirerek gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'nde mücadele etme hakkı kazanan Everton ise İngiltere adına şampiyonaya katılacak takım sayısının artması ile takım başına verilecek para ödülünün azalması gibi bir durumu kabul etmek istemiyor.

Öte yandan, UEFA'nın Liverpool için vereceği karar Türkiye'de de merakla bekleniyor. Liverpool'un gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'ne doğrudan katılması durumunda ise Süper Lig şampiyonu Fenerbahçe, gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'ne eleme turu oynayarak katılacak.

The Times'a açıklama yapan UEFA Basın sözcüsü William Gaillard ise Liverpool'u doğrudan Şampiyonlar Ligi'ne almanın çok ayrıcalıklı bir karar olduğunu belirterek, "Liverpool'u doğrudan Şampiyonlar Ligi'ne almamız hiçbir ülke şampiyonaya 4'ten fazla kulüple katılamaz gibi çok önemli bir kuralı değiştirmek durumunda kalmamız demek. Fakat eğer bundan başka takımlar zarar görecekse Liverpool'a 'evet' diyemeyiz. Eğer Liverpool kabul edilecekse de hiçbir takımın zarar göremediği bir çözüm bulmamız gerek" şeklinde konuştu.

Haksızlık..!!! :off:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Off off off... :'(

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Liverpool'a çifte standart oluyor.. :off:

seriFBurak

seriFBurak

Üye
hakkımızda hayrlısı ne ise o olur insallah!

seriFBurak

seriFBurak

Üye
Originally posted by Gokhan43@Jun 7 2005, 05:32 PM
Liverpool'a çifte standart oluyor.. :off:
[post=76764]Quoted post[/post]​
sampionlar ligini biz alsak bizede yaprlar!!

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
İnşallah.. :(

Roy

Roy

Üye
Ön elemeyi geçemeyeceksek şampiyonlar liginde ne işimiz var?

alpole

Üye
Originally posted by Roy@Jun 7 2005, 05:52 PM
[post=76816]Quoted post[/post]​
Bencede :box:

schweppes

Üye
şenes abimiz var orada o korur hakkımızı merak etmeyin :)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Tamam ama arkadaşlar yiğitlik yapmanın anlamı yok...!!!

Bizim kazandığımız birşeyi elimizden almaya çalışıyorlar resmen...!!!

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
İşte tamamen çifte standart..!!! :off:

massut

massut

Üye
Originally posted by Roy@Jun 7 2005, 05:52 PM
[post=76816]Quoted post[/post]​
Çok güzel yorum
Tebrik ederim. ;;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Benim yazdığımı okumanı tavsiye ederim.. ;)

massut

massut

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Jun 7 2005, 05:59 PM
Tamam ama arkadaşlar yiğitlik yapmanın anlamı yok...!!!

Bizim kazandığımız birşeyi elimizden almaya çalışıyorlar resmen...!!!
[post=76822]Quoted post[/post]​
Bu cevaptan mı bahsediyorsun. :(

Roy

Roy

Üye
Şampiyonlar liginde başarılı olmak istiyorsak artık ön elemeyle falan ilgilenmemeliyiz,yeneceksin geçeceksin turu bu kadar basit,ayrıca niye ön eleme oynuyoruz?yıllardır böyle şeylere takıldığımız için başarılı olamıyoruz avrupada o yüzden.

schweppes

Üye
ya karamsar olmayalım bence bize bu keleği yapmazlar

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Originally posted by massut+Jun 7 2005, 06:12 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(massut &#064; Jun 7 2005, 06:12 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-van_hoijdonk@Jun 7 2005, 05:59 PM
Tamam ama arkadaşlar yiğitlik yapmanın anlamı yok...&#33;&#33;&#33;

Bizim kazandığımız birşeyi elimizden almaya çalışıyorlar resmen...&#33;&#33;&#33;
[post=76863]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Evet. ;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by schweppes@Jun 7 2005, 06:16 PM
ya karamsar olmayalım bence bize bu keleği yapmazlar
[post=76872]Quoted post[/post]​

Ortada FA Premier League 5.&#39;si ve Champions League Şampiyonu var.. :(,

Aslıdna yukardakilerin ikside birbirine zıt ama oratada böyle durum olunca acımadan yaparlar.. :(

massut

massut

Üye
Originally posted by van_hoijdonk+Jun 7 2005, 06:25 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(van_hoijdonk &#064; Jun 7 2005, 06:25 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by massut@Jun 7 2005, 06:12 PM
<!--QuoteBegin-van_hoijdonk
@Jun 7 2005, 05:59 PM
Tamam ama arkadaşlar yiğitlik yapmanın anlamı yok...&#33;&#33;&#33;

Bizim kazandığımız birşeyi elimizden almaya çalışıyorlar resmen...&#33;&#33;&#33;

[post=76863]Quoted post[/post]​

Evet. ;)
[post=76892]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
Tekrarlıyorum Ş.L. şampiyonluğunu hedefleyen Fenerbahçe ön elemeyide geçer heralde. ;)

Tabiki Şampiyonlar ligi şampiyonunu kayıracaklardı.Bide Türk ün Türkten başka dostu yoktur. :off:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Tabiki geçer ama ben hakettiğim birşeyi neden kaptırayım...&#33;&#33;&#33;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt