Ücretsiz Navigasyon Arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

37berk37

37berk37

Üye
    Konu Sahibi
Ücretsiz Navigasyon Arıyorum
Bisikletle bi yere giderken kullanabilicegim bi navigasyon arıyorum ücretlendirme yapmaması gerek kendi bölümüne baktım ama sabit konulardakine bile bir sürü olumsuz yorum görünce konu açmak istedim önerileriniz için tesekkürler

Adilx05

Adilx05

Üye
Telefonun Dahili GPSi Ücret Talep Etmez Ama Senin Aradığın Veri Ücretlendirmesi Yapmayan Bi Uygulamaysa Hand*ler Bulmalısın Oda Yasak Forumda :oke:

37berk37

37berk37

Üye
    Konu Sahibi
sadece Tümlesik gpsi acarak ücretsiz baglanıyorum fakat gps bekleniyor yazısı malum sürekli bekliyor :) bu islemi daha hızlı yapan bi alternatif arıyorum

gutihaz1

gutihaz1

Üye
bence 5800 kendi haritalarını kullan hepsinden daha iyi sen zaten bilirsin ama yinede anlatalım haritalar uygulamasına girip güncelle kısmından türkiye haritasını seç telefonun hafıza kartına indir sanırım 150 160 mb filandı yine harita uygulamasında ayarlar internet çevrimdışı yap internet bağlantısına gerek kalmadan kendi kendine çalışıyor sesli yönlendirme kadın sesi filan hepsi kullanışlı bende bedava wifi bulup yüklemiştim bence 5800 için en kullanışlısı yine kendi uygulaması kazasız belasız git saygılar

37berk37

37berk37

Üye
    Konu Sahibi
araştırdım kendininkini de kullandım ama beni gösterdiği noktanin hareket etmesi falan sıkıntılı gibi kim ne derse desin pek de kullanışlı değil sora sora gidicez artik :D yorumlar için teşekkürler :)

beatboxqwe

Üye
Kardeş sadece konumunu bulması biraz uzun sürüyor en önce türkiye haritasını indir sonra istersen ses falan da indir sonra telefona reset at haritalar a gir harita ya bas sonra balkona falan çık konumu evden bulamaz sonra yukardaki kare tuşa bas konum aranıyor dicek yaklaşık 5dk sonra konumu bulucak ben antalya ya gittim hiçbir sorun olmadı tek sorunu konumu bulması biraz uzun sürüyo

- - - Eklendi - - -

Konumu bulduktan sonra araç sürmeye gir hedefi seç konumu bulmadan araç sürmeye girersen konumu bulmaz tabi ki sadece tümleşik gps açık olsun