Üç Günde Kaç Adet iPhone 5 Satıldı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Aynen .. Ayrica 5 Milyon Bence Dusuk Bir Rakam ..

Bu Koskoca Zengin Telefonu Iphone .. :)

Ne Olduda Bu Hale Geldii .? :-)

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
ha maşallah 5 milyon baba yiğide! :ehe

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
yolda otobüste prensibim gereği pek telefon kullanmam anca alo? derim :D yaa zaten hava atacak telefonum yok :cry:

- - - Eklendi - - -

arkadaşların liselilerden betermiş :s

Hiç sorma zaten çok azından memnunum. Neyse konuyu dağıtmayalım. Bence Ayfon daha çok satabilirdi. Artık Steve Jobs yok, yeni teknoloji Ayfonla gelmiyor.

HakaN-06

HakaN-06

Üye
Telefonla hava atana adam demem zaten bi daha yanıma gelemez. Öyle birinde i4 4s 5 s3..vs görüp hayranlıkla eline alıp saatlerce inceleyip özelliklerini soranlarıda sevmem Heleki baba parasıyla alıp artistlik yapanlara uyuz olurum

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869
Black-killing

Black-killing

Üye
Telefonla hava atana adam demem zaten bi daha yanıma gelemez. Öyle birinde i4 4s 5 s3..vs görüp hayranlıkla eline alıp saatlerce inceleyip özelliklerini soranlarıda sevmem Heleki baba parasıyla alıp artistlik yapanlara uyuz olurum

Aynen baba parası yiyip şeyi yükseklerde olan ulan evlat olsa sevilmez .

serinaga

serinaga

Üye
Allah akıl fikir versin bu i-phone koliklere, ağa bu kadar da para verilmez ki bir telefona, yazık yaw hava atmak mı diyeyim, fanatiklik mi, yada kibirlenme mi ? Millette nedir bu tutku mu yoksa ? Wah waaah aceba i-phone gibi bir cihaz yapsam çok satar mı ki ?

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap

Katılıyorum

100 kişi i phone alıyorsa bunun 80 kişisi stabilligi nedir bilmiyorlar.

Katılıyorum. Benim akrabamı hatırlatmama gerek var mı? Bilmeyen vardır belki. iPhone değil de Samsung Galaxy SIII'e şekilli kilit koyup unutan kuzenim, şifreyi bir türlü çözemeyince telefonu 3 yaşındaki oğluna verir. O da oyuncak gibi onunla oynar, emzik gibi kemirir :)

technoshark

technoshark

Üye
Aynen öyle, sadece hava atmak.. Bakk benim ayfonum varrr!!! sende varmıı !! :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt